Kontrol Kalemine Hissedar Olmak

morinel

Üye
Siteyi 2010 yılından beri canla başla takip ediyorum. Şimdilerde ortak olabilir miyim diye bir düşünceye kapıldım. Acaba forum hissedarı olabiliyor muyuz?

Siteyi 2010 yılından beri canla başla takip ediyorum. Şimdilerde ortak olabilir miyim diye bir düşünceye kapıldım. Acaba forum hissedarı olabiliyor muyuz?

Canla başla takip, mesaj sayısı 140 beğenilen mesaj 3 ! ve ortaklık ! Bu durumda bırakın ortaklığı tüm geliri bana vermeleri lazım değil mi :D

Şaka bir yana, 2007'den buyana bir çok sitede admin yardımcılığı, süper moderatör, moderatör ve özel üye gibi pozisyonlarda paylaşımlarda bulundum sayısız mesajım ve beğeni puanım oldu ama hiç böyle bir talebim olmadı düşünmedim bile. Benim amacım sadece bilgi paylaşımı bir Allah razı olsun lafı bana paradan çok ama çok daha değerli ve önemli.

Canla başla takip, mesaj sayısı 140 beğenilen mesaj 3 ! ve ortaklık ! Bu durumda bırakın ortaklığı tüm geliri bana vermeleri lazım değil mi :D

Şaka bir yana, 2007'den buyana bir çok sitede admin yardımcılığı, süper moderatör, moderatör ve özel üye gibi pozisyonlarda paylaşımlarda bulundum sayısız mesajım ve beğeni puanım oldu ama hiç böyle bir talebim olmadı düşünmedim bile. Benim amacım sadece bilgi paylaşımı bir Allah razı olsun lafı bana paradan çok ama çok daha değerli ve önemli.

Senin gibi abiler forumu sevdiriyor zaten abi. B'nde yeni üye sayılırım ama burda bilgi paylaşabilmek çok hoşuma gidiyor bunlarda sizin gibi Abi'lerin paylaşımı bize daha iyi öğretiyorlar Allah razı plsun...

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Şimdi şöyle:

Unreadedpost, donanım haber, turkforum ve frmtr gibi türevlerde ben de yer aldım, mesaj kastım.
Ancak biliyorsunuz ki internet siteleri başta sunucular olmak üzere daima elektrik harcayan ve moderatörler gibi insan gücüne ihtiyaç duyan şeylerdir. Bugün Wikipedia CEO'su para lazım diye kendi sitesinden ricada bulunabiliyorsa KK'nin de hissedarlara ihtiyacı vardır. Ben KK'de gelecek görüyorum her ne kadar çok paylaşım yapmasam da buradayım.

Daha önce bir çok firmadan hisedarlık, ortaklık teklifleri aldık,
emlak, araba, yüksek miktarda para teklif eden firmalarda oldu.

sunucu, lisans ve yazılım giderlerimizi sponsorlarımız sayesinde karşılıyoruz. kontrolkalemi.com'u kurduğumuzda herhangi bir gelir elde amacımız yoktu, hala aynı görüşteyiz
bu forum yıllardır foruma emek vermiş kişilerin sayesinde büyüdü ve büyümeye devam ediyor. kontrolkalemi.com'un satılması söz konusu olamaz.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri