Kontaktör , Motor Koruma Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Neymiş kırmızı top fıkrasına alınmış ben mühendis değilim sankide birtek senmisin mühendis
Gücenmemelisiniz kırmızı top hikayesini anlatırken veya alakasız bir megep dosyası paylaşırken benim gücenebileceğimi düşünmediniz. Çok basit bir soru sordum. Evet araştırılarak öğrenebilir diye de belirttim. Ama şuan için ayrıntıda boğulmak istemiyorum. Yazmasaydınız neden yazmadınız demezdim (çünkü sadece bura bağımlı yaşamıyorum başka yerlerden de bakıyorum ) emin olun . Saygılarımla

Verdiğim pdf dökümanı bile okumaktan aciz birisiniz sorduğunuz sorunun cevabı pdf dökümanın 52.sayfasında !
Ayrıca fıkra katalog mühendisliği ile alay ediyor, alınacak biri varsa onlarda mühendislerdir sizin ise profilinizde birşey yazmıyor!
Sizin zihniyette olanlarla işim olmaz herkes kendi yoluna arkadaş naşşş...

Sayın üyelerimiz burası bir forum sitesidir ve forum konuları ile alakalı her türlü soru sorulabilir. Lütfen açılan konulara sadece bilgi verme amaçlı olarak mesaj yazın. Eğer bilgi vermek istemiyorsanız mesaj yazarak karşılıklı polemiklere yol açmayın.

Karşılıklı atışma nedeniyle konu kapatılmıştır. Konu sahibi yeni bir konu açabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri