teşekkürler. maximum 1000 kva ya kadar hesaplıyor.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
çok tesekurler ama yeni tesis için hesap yaparken acaba kurulu gücün tamamını mı alıyoruz

güzelmiş:)

hayır sadece aktif

Moderatör tarafında düzenlendi:
iyi akşamlar ustalarım 50 kva üstünde bir tesiste çalışmaktayım günlük sayacı okuyup cezaya girip girmediği belirtmem gerekiyor bana yardımcı olur musunuz. sayacım makel marka tipi:t300 kmy 2256 3 fazlı 4 telli aktif reaktif kapasitif dıjıtal sayaç. bu sayacın hangi degerlerini okumam gerekiyor. ben aktif olarak T=16098 ER1=4088 KRc=748 okudum. işlem nasıl yapmam gerek açıkca anlatırsan sevinirim.

Siemen PLC formunda bulunan EFAP programı ile faturalarınızı en ayrıntılı biçimde analiz yapabilirsiniz. rar şifresi :efap

Elektrik genel formunda nisan zamları ile güncelleme yapılmış EFAP V6.1 programı bulunmaktadır. Fatura analizi yanı sıra Kompanzasyon takibinizi en ayrıntılı biçimde de yapabilirsiniz.

saygılar program çok işime yaradı

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri