Kombi malzemesi

caisersoze

Üye
Kombilerin yanma haznesini çevreleyen ısıya dayanıklı bir yalıtım malzemesi kullanılıyor. Malzemenin adı nedir? Piyasada bulunan bir malzeme midir?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
by lent, evlerdeki kombilerin hepsinde yanma haznesinin etrafında beyaz, yaklaşık 2cm kalınlığında bulunuyor. Kanserojen olsa izin verilebilir mi? Böyle bi malzemeye ihtiyacim var. Isıya dayanıklı, yanma haznesinde ısıyı dışarı kaçırmayacak.

İtiraz değil, malzeme lazim olduğu için araştırıyorum. Malzemenin piyasaya hangi isimle sürüldüğünü bilmek istiyorum.

bana ölcü verebilirsen bendeki kombi yanma odalarının izalasyon / amyant olarak geçen parçaları ile ölçülerini karşılaştırırım tutan varsa yardımcı olmaya çalışırım

hasanali317, yardım için teşekkür ederim. Bana 60 x 100 cm ölçüsünde lazım. Piyasada bulmak zor zannedersem. İnternet üzerinden ulaştığım yrelerde ürünü bilen çıkmadı. Ama sitelerinde adı geçiyor. Belirttiğim ebatlarda bulabilirseniz haberleşelim.

hasanali317, yardım için teşekkür ederim. Bana 60 x 100 cm ölçüsünde lazım. Piyasada bulmak zor zannedersem. İnternet üzerinden ulaştığım yrelerde ürünü bilen çıkmadı. Ama sitelerinde adı geçiyor. Belirttiğim ebatlarda bulabilirseniz haberleşelim.

belittiğiniz ebatlarda malesef yok. ama bir kaç parça birleştirip keserseniz olabilir.

hasanali317
Piyasada satışı yok, bende araştırdım. Teşekkür ederim.

Aradığınız malzeme direkt ateşle temas halinde bulunacak mı? Çalışma sıcaklığı ne olacak detay verirmisiniz? Nereyi kaç dereceyi izole etmek istiyorsunuz? Bu değilde farklı bir ürün olmaz mı?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,178
Kullanıcılar
449,939
Son üye
sorunsuzşofben

Yeni konular

Geri