Kombi bakımı

ottomanss

Üye
Arkadaşlar kombim Demirdöküm Neva
nerdeyse 2 yıldır kullanıyorum Bakım yapılmadı hiç
acaba bakımı kendim yapabilirmiyim servise mi yaptıralım

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
benim fikrimi sorarsan,bana çıraklık yapmadığın için bilemem derim.:rolleyes:.bilgin yeteneğin varsa neden yapmayasın ki?

Kombiyi dağıtıp toplarım ondan korkum yok
Hangi parça nasıl ne ile temizlenir onu bilmiyorum

her kes kendi bildiği işi yaparsa başkasıda para kazanır kombi bakımı basittir bende yaparım demekle olmuyor siz kombiyi ben yaparım derseniz başkası klimayı ben takar onarırım dersde usta bunca sene öğrendilerine karşı kazanamadıktan sonra emeğinin karşılığını alamadıktan sonra bu ülkede ustaya ne gerek var her kes kendi işini kendi yapsın ben klima taktıktan sonra müşteri bana elektrik işinide yap parası neyse verim diyor ama ben yapmıyorum işi yapacak elektrikçi para kazanacak o ? sonra üç liraya bakım yapıyorlar piyasa ölüyor demesini biliyoruz??

akıl vermeyin vereceğiniz akıl işi usta yapar olsun ;)

her kes kendi bildiği işi yaparsa başkasıda para kazanır kombi bakımı basittir bende yaparım demekle olmuyor siz kombiyi ben yaparım derseniz başkası klimayı ben takar onarırım dersde usta bunca sene öğrendilerine karşı kazanamadıktan sonra emeğinin karşılığını alamadıktan sonra bu ülkede ustaya ne gerek var her kes kendi işini kendi yapsın ben klima taktıktan sonra müşteri bana elektrik işinide yap parası neyse verim diyor ama ben yapmıyorum işi yapacak elektrikçi para kazanacak o ? sonra üç liraya bakım yapıyorlar piyasa ölüyor demesini biliyoruz??

konu ile ilgili söyleyecek bişeyin yoksa gölge etme başka ihsan istemez
kendi yapabileceğim işi başkasına yaptırmam yaparım mevzu para değil

kendi yapabileceğin işi bilmiyor ve soruyorsun sonra ben yaparım diye söylüyorsun senin gibiler para peşinden koşar bana maval okuma ;)

kendi yapabileceğin işi bilmiyor ve soruyorsun sonra ben yaparım diye söylüyorsun senin gibiler para peşinden koşar bana maval okuma ;)

önceki cevabımda yazdıklarımı anlamadığın veya anlayamadığın için tekrar edeyim
açtığım konu ile ilgili bir cevabın yoksa yazma lütfen

hiç kimse ,kimsenin rızkını yiyemez.herkes nasibini yer.buradan da kimsenin yeteneğini,branşını bilemeyiz.belki vatandaş iklimlendirme mezunu dur da,kombi de tecrübesi yoktur.kombi veya diğer işler ile ilgili teknik bilgileri ilk defa yaparken kimsenin beynine bilgi enjek te etmediler.en azın dan benim beynime .çalıştım ,okudum,denedim,bozdum , öğrendim yaptım.bu işler böyle.yeteneğin varsa ,kafan çalışıyorsa , teknik olan her işi yapabilirsin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri