Koltuk arkası tv

trgyada

Üye
Herkese kolay gelsin otobüslerdeki koltuk arkası dokunmatik, android sistemler nasıl yapılmakta bu konuda bi çalışma yapmayı düşünüyorum bu sistemler nasıl işler ve yapmak için neler kullanırız hepinize şimdiden teşekkürler örnek olması için hem link hem de fotoğraf koyacağım

https://m.turkish.alibaba.com/p-det....html?spm=a2706.8168334.1998817009.177.AMqav4

4d2b80a5247b4aca058cd6aec72de22d.jpg

Kesin bilmiyorum ama mantık yürütünce düşündüğüm 2 husus olmazsa olmaz,
merkezi tv santral,
film ve müzikler için data server.

Onları modifikasyonla yapmayı düşünüyorum asıl mevzu 100₺ lik tabletlerin anakartını alıp android yüklü bi monitör yapma var aklımda çalışırmı çalışmaz mı o kafamı karıştırıyor, pil yerine sürekli 12 v ile besleme olabilir mi tabi av/media özellikleride işin içine girince gayet karışık bi yapı ortaya çıkıyor data server işi içinde ana istemci kurup film müzik oyun vs gibi uygulamaları yönlendirmeyi planlıyorum

Merhaba

Bir türlü yaptınız diyelim .
Otobüste kullanıcaksa en önemli nokta !!!
Tablet gibi sistem çıkacağından kullanacak şahıs kullanım yerleri dışında gereksiz yerleri karıştırmasıdır .
Kısıtlı özel yazılım olası gerekir .
İki günde bir tablet sistemi elinde kalır .

Kolay Gelsin .

Cevabınız için teşekkür ederim onuda düşündüm internet cafelerdeki deep freeze programına benzer bir program arıyorum kapatıldığında orjinal haline dönecek ya da bir programcıdan dediğiniz gibi kısıtlamasını isteyeceğim

Ezcap gibi usb donanımı kullanılarak görüntü ve ses kaynaklarından tabletteki ikona (tv, kamera) bağlantı gerçekleştiriliyordu. Her donanım maliyet demek sonuçta, maliyet listesine uygun uydu cihazı da eklemen gerek. Yazılım kesinlikle standart tablet yazılımı olmamalı.

Uydu cihazı zaten araçlarda mevcut maliyet konusunda haklısınız ama piyasada koltuk başı 700₺ gibi bi fiyata denk geliyor

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri