Koşu Bandına Sürücü Bağlama

o yaşamış oldugunuz sorun tamamen sürcünün paremetre ayarlarıyla alakalı.kitapçıgını internetten bi arayınız.türkçe olarak var ise bulursunuz.
birde ayrıca koşu bandının kendi orjinal sürücünün fotografınıda çekerseniz ona göre yönlendirecegim sizi.

hocam koşu bandının orjinal sürücüsünün resmini istemişsiniz yalnı şöyle bi sorunumuz var plc ye komut veren butonları koşu bandının panelindeki tuşlardan atadığım için sürücü taktığımız bantlar geri orjinaline çevrilemez ama bu bantlardan 10-12 tane aynı tip var elimizde arızalı şekilde 4-5 tane kartımız var onlardan birini temin edip detaylı fotolarını eklerim
birde kullandığım sürücünün nette tr dökümanlarını bulamadığım için henüz tam anlamıyla çalıştıramasamda şuan için işimizi görmekte tek sorun bırakan kişi 3 ncü kademede bıraktı ise yeni başlayan da aynı kademeden start verebiliyor ve ufak çaplı kazalar yaşanabiliyor :)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
kusura bakmayın iş yogunlugundan epey giremedim..
dedigim gibi dökümanları olsa ona göre halledersiniz.

bugün bağlantı işini bitirdim şuan 3 farklı hız atayabildim tek sorun starta bastığımda 1nci kademe olan değerde başlamaması sürücünün kitapçığı ingilizce olduğu için sorunlar yaşıyorum ama yakında onuda çözer paylaşırım

8nl1z7.jpg

DXlJDv.jpg

Merhaba,

Koşu bandının motoru DC değil mi? Fotoğrafta görünen sürücü ise AC gibi. Nasıl çalıştırdınız?

merhaba arkadaslar.dynamic gold m240 kosu bandimin ekran kartin kucuk bir arizamiz var.(ATME GA8A) entegre arizasi var.bu entegreyi disardan 3 5 liraya alip kendim takabilirim.ama bunun programlanmasi konusunu yapamam.lutfen yardimci olurmusunuz bu kartin tamiri konusunda.

merhaba arkadaslar.dynamic gold m240 kosu bandimin ekran kartin kucuk bir arizamiz var.(ATME GA8A) entegre arizasi var.bu entegreyi disardan 3 5 liraya alip kendim takabilirim.ama bunun programlanmasi konusunu yapamam.lutfen yardimci olurmusunuz bu kartin tamiri konusunda.

Nasıl bir program yazıldığını, nasıl bir amacı olduğunu
bilmek zor. Servisinden yedek kart almanız daha
optimum olacak bana göre.
Ayrıca entegre arızası değilde, besleme arızası veya
haberleşme arızası olma ihtimali de olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri