Klimalı araba ( Birazda gülelim )

serkan_48

Üye dümdüz üye
Yeni nesil araçlarda klima bir çoğunda var yada opsiyonel olarak bile sunuluyor ancak eski araçlarda yoktu..

Çözümü var ! Bize geliyorsunuz 5999.99 TL ye monte ediyoruz. Hemde dünya markası FRIGIDAIRE. Bitmedi yanında aracınızda 220 volt bilgisayar kullanabileceğiniz telefonlarınızı şarj edebileceğiniz 3 lü piriziniz olacak.

10846071_10205163676547427_2352696846173274419_n.jpg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Yeni nesil araçlarda klima bir çoğunda var yada opsiyonel olarak bile sunuluyor ancak eski araçlarda yoktu..

Çözümü var ! Bize geliyorsunuz 5999.99 TL ye monte ediyoruz. Hemde dünya markası FRIGIDAIRE. Bitmedi yanında aracınızda 220 volt bilgisayar kullanabileceğiniz telefonlarınızı şarj edebileceğiniz 3 lü piriziniz olacak.

Ekli dosyayı görüntüle 20937
Yalnız şöyle bir problem var.Klimanın dış ünitesi ters monte edilmiş..Kondenser fanı içeriye bakıyor.
Dışarıya bakıyor olması gerekirdi:))İçeride sıcak soğuk birbirine karışmış,iyi hesap edememiş:D

Adam sıcaktan o kadar bunalmışki bu çözüme başvurmuş.. Ve bunun üzerinde baya bi düşünülmüş ve yapılmış.. @zbyrlc bu bir pencere tipi klima dış ve iç ünite yok ikisi bir ve görünen kısım kondenser.

selamlar...

pencere tipi klima...ilk defa duydum valla:).. iyimis..selam ustad..

İnverter klimaların yaygınlaşmaya başladığı zamanda pencere tipini duymamak normal. Artık üretimi de yoktur tahmin ediyorum. Hala bir çok yerde kullanılıyor.

Aynısını bende hissettim. Demode dünyada demode olmak.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri