Klimada hangi markayı önerirsiniz

yanlizefe

Üye
Selamunaleyküm iyi akşamlar
Arkadaşar yaklaşık 20metre kare salon için klima düşünüyorum invert veya normal seçim yaparken hangi ürünleri tavsiye edersiniz

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
invert. olarak toshiba dasiec normal olarak alarko-carrier flair.

daikin,carrier,mitsubishi bunlar klimada iyi markalar.

desibel olarak ses seviyesi düşük,Cop veye EER değerleri en yüksek olan ( aynı Btu da )
klima,daha iyi klima demektir.Mitsubishi ve Panasonikler,bu tanıma daha çok uyar.

alarko-carrier o kadar sessizki klimanın çalıştıgını anlamıyorsunuz.diger klimalara göre biraz tuzlu

Bence en mantıklısı rubenis koç taşta satılıyor ve piyasadaki vestel arçelik vs kılimalardan çokdaha kaliteli ve iyi bi cihaz 12 ve 18 btu kullanıyorum her konuda memnunum ....

arkadaşlar kesinlikle alarko-carrier 300m2 dükkanda salon tipi kullanıyor amcam 10 numara

S.A.
Ne alırsan al ama kendini biraz zorla ve inverter klima al. İnverterlerin içinden en beğendiğim klima Toshiba'nın inverteri teknolojisi ve çalışması mükemmel. Kardeşimde 9000 BTU klima vardı, geçen yaz küçük yeğenim bebekti ve her tarafı pişik oldu klima 24 saat çalışıyordu. Fatura 150 TL civarı geliyordu oda batı cepheliydi Toshiba'nın düz inverter ras 16 skv modelini taktı. Fatura otomatikmen 60 TL oldu. Aradaki fark 9000 BTU-150 TL, RAS 16 (18000 BTU) 60 TL . Farkı gör. SKVR ve SKVP ler daha az yakıyor ama biraz pahalı

Arkadaşlar ben size önermediğim klimayı yazmak istiyorum. Belki yararı olur Demirdöküm YORK marka klima aldığıma alacağıma bin pişmanım kimseye
önermem.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri