KAYNAK MAKINASI

cs-tech

Üye
ARKADAŞLAR KAYNAK MAKINASI ALMAYA KARAR VERDİM ARASTIRIRKEN YOUTUBE BENİ BURALARA KADAR GETİRDİR BU NASIL BİŞRŞEYDİR BÖYLE BİZ NEDEN BU ADAMLARI GERİDEN TAKIP EDİYORUZ HAKKATEN ZORUMA GİTMEYE BAŞLADI HE BİRDE BİZ YAPAMAZMIYIZ BÖYLE BİRŞEY .....
TIG Welder whit a 12V Car Battery - YouTube

ARKADAŞLAR KAYNAK MAKINASI ALMAYA KARAR VERDİM ARASTIRIRKEN YOUTUBE BENİ BURALARA KADAR GETİRDİR BU NASIL BİŞRŞEYDİR BÖYLE BİZ NEDEN BU ADAMLARI GERİDEN TAKIP EDİYORUZ HAKKATEN ZORUMA GİTMEYE BAŞLADI HE BİRDE BİZ YAPAMAZMIYIZ BÖYLE BİRŞEY .....
TIG Welder whit a 12V Car Battery - YouTube

bunun nesi ileri ki çalışma sistemini bilen az merak eden biri bu sistemi yapar ama o cihaz kısa işler için amatör hemde tam amatör

sevgili kardeşim heralde yazdıklarımı sonuna kadar okumamıssın .. adamlar bizden ilerde derken her alanda ilerde oduğunu kastetmistim... durum bundan ibaret o kaynak makınası normal trafolu bir kaynak makınası yani elektrik kaynağı değil argon kaynagı yapması illaki yapılabilir ama küçümsenecek bir makına değil.

çalıştığım işyerinde 20 ye yakın tig kaynak makinası var 2 tanesi miller biri desinki arızalandı yok taş gibi makina yapmış adamlar

Arkadaşlar bizde bir kaynak makinası var önesinde kaynak yapıyordu şimdi ise elektortu eritmiyor yani kaynak yapmıyor sadece şase eder gibi bir defa kıvılcım çıkıp duruyor her yapışımızda sadece şase gibi kaynak yapımıyor nedeni nedir acaba

ÇOK ACİLLLL ŞİMDİ DEN TEŞEKKÜRLER

Arkadasım kaynak makınesının ıçınde kı kablo bağlantılarında yanma veya gevşeme olabılır. Ac kapa ve kademe 1,2,3,4,5 bağlantılarında klemens bğlantılarında ısınmadan dolayı sorun olmuş olabılır.

Arkadasım kaynak makınesının ıçınde kı kablo bağlantılarında yanma veya gevşeme olabılır. Ac kapa ve kademe 1,2,3,4,5 bağlantılarında klemens bğlantılarında ısınmadan dolayı sorun olmuş olabılır.
Teşekkür ederim makinayı daha açmadım elektortu kaynak yapmaya tuttuğumda bırakmıyor yapışma oluyor tekrar sağol.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri