Kaynak Makinası Arızası

Beyaz parça taş direnç, ısınması voltaj geçtiğini gösterir daha fazla resim ve kaliteli olması lazım bir de ölçü aletiniz olmalı yer yer ölçümler yapmalı ve buraya aktarmalısınız. Tabi bunları yapmak için de giriş veya temel elektronik bilgisinden fazlası gerek.
ilgilendigin icin tesekkurler.. avmetrem var en kisa zamanda resimleri atarim..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Ekli dosyayı görüntüle 15576FİMER T 207 kaynak makinası arka fanı çalışıyor 2. fanı ve fiş göstergeli yeşik ışık bir er saniye arayla çalışıp çalışıp duruyor kaynak makinasını açtığım da rolenin açıp kapattığını gördüm sorun rolemi yoksa başka biryerindenmi yardımcı olursanız sevinirim.. şuan şantiye ortamındayım şehir dışında olmanın çaresizliği var acil yardım... rolenin üzerindeki beyaz prça ısınıyor sorunla alakalımı bilmiyorum..

Catpower 2222 130 A kaynak makinam var transistörleri patlamıştı taktım lakin fan fişi çıkarınca zayıfta olsa kaynak icin çıkış veriyor ama fan fişini takınca hiç cıkış vermiyor sebebi ne ola bilir

Catpower 2222 130 A kaynak makinam var transistörleri patlamıştı taktım lakin fan fişi çıkarınca zayıfta olsa kaynak icin çıkış veriyor ama fan fişini takınca hiç cıkış vermiyor sebebi ne ola bilir
arkadaş o makine 2 kattır birleştirirken pinler yerine tam oturmamış olabilir nir de mosfetlerin ayaklarındaki dirençleri kontrol et

arkadaş o makine 2 kattır birleştirirken pinler yerine tam oturmamış olabilir nir de mosfetlerin ayaklarındaki dirençleri kontrol et
Fanın fişinı çıkarınca çıkış veriyor (zayıfta olsa ) takınca gidiyor fislerin tam oturması icin vidalarıyla birleştiriyorum

12 volt devresinde arıza var, onun fanı yanılmıyorsam 24 volt; devre yolundan bak

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri