Kayıt cihazı önerebilir misiniz?

Analyzer

Üye
Ne..ron marka 8 li kayıt cihazı kullanıyoruz ancak ne telefon yazılımından ne de kendisinden memnun kaldık. Cihaz kilitleniyor ve iPhone yazılımı inanılmaz yavaş ve bir çok bug içeriyor.
Ne alalım ne önerirsiniz? Bütçe abartı olmamak kaydıyla sorun degil.

Xmeye yazılımı ile çalışan DVR alabilirsiniz.
Perpada farklı markalar ile satışı mümkün

DVR cihazlarını tanımıyorum, nokta atışı bir cihaz söyleyebilir misiniz?

DVR marka/model paylaşımı yaparsanız yardımcı olmak isterim.

merhaba,
ben zaten marka model tavsiyesi istiyorum. elimdeki tra-6208-8hd ile internetten izlerken zorlanıyorum.
geç bağlanıyor, bağlanmıyor, zaman aşımına uğruyor.
başka cihaz ile değiştirmek istiyorum, ne önerirsiniz?

İnternet upload hızınızı 3mgbt yaptırabilirseniz size Cenova CN-7xxx yada Cn-9xxx serilerini tabsiye ederim sebebi Hem kendine ait orjinal yazılımı var hem kendine ait serverı ve diğer firmalar yada xmeye cihazların uğradığı virüs saldırısından etkilenmiyor

Beklediğim cevap buydu. Bir marka model istemiştim teşekkürler atesgede. Upload hızım su an 2 mbit. 3 icin tarifemi değiştirebilir miyim araştıracağım.
Peki bu cihazın bir üst kalitesi var mi yoksa bu yeterli mi? 16 kamera kullanacağım bi arada. Bir tanesi de plaka icin olacak. Su an 8 kameralı tra-5108 kullanıyorum gerçekten yazılımı berbat. Bir kamerayı açmak 40-50 saniyeyi geçiyor.
Mesela biraz daha pahalı ama daha iyi diyeceğiniz bir kayıt cihazı var mi? Kameralar ahd bu arada.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri