Karel Ms26 Telefon Santrali Hakkında...

ANA KARTIN BOZUK KARDEŞİ SENİN

tuteme adresine gönderdim
makriyan adresine gönderdim

arkadaşlar ms 26 saç
kabin kılavuzu buldum isyenlere mail olarak gönderirim.
kardeşim banada gerekiyor klavuz,hiçbir yerde bulamadım mailime gönderirsen çok memnun olurum tabi diğer arkadaşlardada varsa ilgilenirseniz sevinirim.şimdiden teşekürler... *************@mynet.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar ms 26 saç
kabin kılavuzu buldum isyenlere mail olarak gönderirim.

sayın ustalarım ms26 kullanım klavuzu banada lazım mümkünse gönderebilirmisiniz.
ayrıca anakart bozuk ise nereden bulabiliriz ve fiyatı hakkında bilgisi olan varsa ve cevaplarsa çok memnun olurum. selamlar.
***********@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar Yukarıdaki arkadaşın bahsettiği problem PS02 Adaptöründen kaynaklanıyor. Tanir ettirebilirsin yada karele gönderirsin değişir. Saç kabinet programlarını isteyen arkadaşlar yazsın istedikleri programları söyleyeyim

sayın ustalarım ms26 kullanım klavuzu banada lazım mümkünse gönderebilirmisiniz.
ayrıca anakart bozuk ise nereden bulabiliriz ve fiyatı hakkında bilgisi olan varsa ve cevaplarsa çok memnun olurum. selamlar.
***********@hotmail.com

arkadaşlar bu bağlantıdaki klavuzları indirirseniz ms 26 nın da içinde bulunduğu birçok santralın klavuzu var rar dosyası şeklinde incelemenizi tavsiye ederim
http://elektroinfo.blogspot.com/2009/08/telefon-santralleri-kullanici.html

Benim elimde sac kabinli Karel MS 26 model santral var.Santralın dahili harlarında sadece dıt dıt dıt diye bir ton var.Ayrıca dahili hatlardan herhangi biri telefonu kaldırdığında direk operatörü arıyor.Nasıl çözebilirim?Şimdiden teşekkür ederim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri