kapı otomatiği

nkl

Üye
ustalar iyi forumlar.geçenlerde evdeki audio marka diafonu söküp yerine yine aynı markanın kameralı diafonunu taktırdık. eski sistemde kapı otomatiği tek seferde kapıyı açarken şimdi kapı açılmasına rağmen 10 saniyeden daha fazla süreyle elektrik veriyor kapı kilitine.bu sorunu nasıl halledebiliriz yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
audio nun servisini ara ücretsiz gelip yaparlar.

eski bir eletrikçi olan bi tanıdığımız takmıştı eski sistemi de yeni sistemi de . yine gelip o düzeltecek adama söylüyorum böyle olmaması lazım diye yeni sistem o yüzden böyle diyip geçiştiriyor. acaba sorunun kaynağını ve çözümünü soyler misiniz adama anlatayım çözmesi için.

eski bir eletrikçi olan bi tanıdığımız takmıştı eski sistemi de yeni sistemi de . yine gelip o düzeltecek adama söylüyorum böyle olmaması lazım diye yeni sistem o yüzden böyle diyip geçiştiriyor. acaba sorunun kaynağını ve çözümünü soyler misiniz adama anlatayım çözmesi için.

Sorunun kaynağı o karttaki kapı çıkış rolesinin yazılımından kaynaklanıyor servisini ara gerekirse yeni yazılım atsınlar süresini kısarlar o şekilde

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri