Kapı alarmı (ürün güvenlik sistemleri )

dj_citax

Üye
Öncelikle merhaba, herkese hayırlı işler.
Ben kamera sistemleri ile uğraşmaktayım ancak mağaza güvenlik sistemlerinden de az çok anlıyorum. Bu ürünlerden nerde bulabilirim bayilik veya satın alıp montaj yapmak için. Mgm, sensörmatic, Arsis veya crospoint in İzmirde bayilikleri var. Ben İzmirdeyapmak iistiyorum bu işi. Bilenler tecribelerini ve bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.

Kapi antenleri am, rf, em olarak 3 cesittir. Sistemleti nekadar biliyorsun bilemem ama bikac kurulum.yapmakla bu sistemlere bulasilmaz. Bu sistemler proje isidir. Sorun olunca gelip sahada gerekirse 2,3 gununu sadece oraya ayirip magazayi komple incelemen bile gerekebilir. Musterinin sistem yanina alarm koyup senden servis talep etmesi, magazada konsept degisir, bir elektrikci gelir yakinindan kablo ceker, magazanin konsepte raflarda led vardir parazit yapar vs vs. Bukdar karamsar soylemeyim. Sana. Sadece rf de olsa sistem Am de bunlarin haberlee mantigini neyin nereden etkilendigini bikac srunda cozersin. Dunyadaki butun sistemler, sensormatic, checkpoint, gateway, nedap, crosspoint bitun sistemler herturlu kablodan , spottan etkilenir bunu.bil. bizim ulkemizde satisci mantigi ile benim sistemim ondan daha iyi der ve urunu satar satisci gerisi asil firmanin teknik servisi ve bayisindedir. Bicok firma cinmali kart kullanilir. Cinmali kartin iyi olduguda noktalar yerler vardir ama bas agritir. Benim bildigim mgmde cinmali.kart mevcut bazi modeerinde gerci bazi firmalarda da var. Sen dersen ben anten satarim perkotek firmadi perpada plexili anten ve kartiyla beraber etiket cozucu dahil uygun fiyata alirsin musterine , kurup cikarsin sistemi.ha sonradan destek alirmisin bilemem, ben perkotekten sifreli kapi kilidine destek icin 1saat telefonda bekledim ki ginede baglanamadim destege. Bayi olacaksan enbasta sana teknik acidan destek.ve bilgi sunacak firmalarla gorus. Ara telefondan once teknikservisle grus, bakalim ulasabiliyormusun sorumlulara bunlari kriter tut,

Kapi antenleri am, rf, em olarak 3 cesittir. Sistemleti nekadar biliyorsun bilemem ama bikac kurulum.yapmakla bu sistemlere bulasilmaz. Bu sistemler proje isidir. Sorun olunca gelip sahada gerekirse 2,3 gununu sadece oraya ayirip magazayi komple incelemen bile gerekebilir. Musterinin sistem yanina alarm koyup senden servis talep etmesi, magazada konsept degisir, bir elektrikci gelir yakinindan kablo ceker, magazanin konsepte raflarda led vardir parazit yapar vs vs. Bukdar karamsar soylemeyim. Sana. Sadece rf de olsa sistem Am de bunlarin haberlee mantigini neyin nereden etkilendigini bikac srunda cozersin. Dunyadaki butun sistemler, sensormatic, checkpoint, gateway, nedap, crosspoint bitun sistemler herturlu kablodan , spottan etkilenir bunu.bil. bizim ulkemizde satisci mantigi ile benim sistemim ondan daha iyi der ve urunu satar satisci gerisi asil firmanin teknik servisi ve bayisindedir. Bicok firma cinmali kart kullanilir. Cinmali kartin iyi olduguda noktalar yerler vardir ama bas agritir. Benim bildigim mgmde cinmali.kart mevcut bazi modeerinde gerci bazi firmalarda da var. Sen dersen ben anten satarim perkotek firmadi perpada plexili anten ve kartiyla beraber etiket cozucu dahil uygun fiyata alirsin musterine , kurup cikarsin sistemi.ha sonradan destek alirmisin bilemem, ben perkotekten sifreli kapi kilidine destek icin 1saat telefonda bekledim ki ginede baglanamadim destege. Bayi olacaksan enbasta sana teknik acidan destek.ve bilgi sunacak firmalarla gorus. Ara telefondan once teknikservisle grus, bakalim ulasabiliyormusun sorumlulara bunlari kriter tut,
Bilgiler için çok teşekkür ederim. Yaklaşık 4senedir kurulum yapmaktayım ama ddediğiniz gibi çok profesyonel değilim. Evet etiket koyma, konsept değişimi yada elektrik kablosu geçince oluşan sorunları rf sistem kurduğumda gördüm. Çin malı kartlara bende karşıyım bu konuda da hemfikiriz. İstanbula gidince dediğiniz mağazaları gezip stabil çalışan sistemleri görmek gerek. Ondan sonra telefonla ulaşılabilme muhabbetini test etmek gerekir satıcı ile :)
Peki siz herhangi bir firmayı önerir misiniz?

Her sistemin bicok artisi eksisi var. Magazaya gore kapi mesafesine gore sistemler farklilik gosteriyor ve musterinin etiketine gore degisiyor.

[QUOTE="cozumis, post: 577218, member:kullanıyor. er sistemin bicok artisi eksisi var. Magazaya gore kapi mesafesine gore sistemler farklilik gosteriyor ve musterinin etiketine gore degisiyor.[/QUOTE]
Benim müsterilerim genelde ufo etiket kullanıyor. Ama aralıklar tabi kapıya göre değişir. Yoğun olarak 1 metrelik cam kapı. Yani onların arkasına montaj olacak şekilde 130-150 Aralık civarı. Şuan için kağıt etiket satışı olmadı

Kagit yoksa senin ufo dedigin galiba round etiket cinmali kartta calisir.

Ekli dosyalar

• 1409559225087.jpg
    1409559225087.jpg
    114.4 KB · Görüntüleme: 9
Kagit yoksa senin ufo dedigin galiba round etiket cinmali kartta calisir.

Evet round etiket. Ama Çin malları çok arıza veriyor. Çin malı ancak stabil çalışan anten yada anten kartı öneriniz var mı? Örnek telsec gibi

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri