kamera siyah beyaz gösterme sorunu

mylifese

Üye
Renkli dom kamera siyah beyaz gösterme sorunu oldu. Enerjisi kesilip verilerek düzeliyor. Ancak sorun ara sırada olsa devam ediyor.

aynı sıkıntı bizdede var çözduysenız eger bana da yardımcı olurmusunuz..

merhaba
bu sorun genelde kameradan kaynaklanmaktadır ancak adaptörünüzü değiştirmenizde fayda var sanırım özellikle swicmodlu adaptör kullanmanızı öneririm
saygılarımla

dünde benim başıma geldi görüntü ayarlarından ntsc kısmını PAL seçtikten sonra düzeldi

benım sorunum kameralarda galıba yenısı alıp denıyecem genede verım alamassam komple sıstemı yenılıcem

kablo uzun mesafede calısıyorsa yeterlı akım taşıyamıyor olabılır

bazı kablolar demır ve alumınyum karısımlı oldugu ıcın kısa surede sorun yaratabılıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşların dediği gibi adaptör sıkıntısıda olabilir veya gece görüşe geçmesini sağlayan ldr de de sorun olabilir.ldr işlevini yitirmişse karasız çalışıypr olabilir sistemi yenilemeden bence üzerinde biraz uğraş belki çözüm üretebilirsin.

Renkli dom kamera siyah beyaz gösterme sorunu oldu. Enerjisi kesilip verilerek düzeliyor. Ancak sorun ara sırada olsa devam ediyor.

bir kere başıma gelmişti.250 mt kablo ucuna bağlamıştım kamerayı siyah beyaz gösteriyordu.doğal olarak 250 metrede voltaj çok düşüyor.boşta voltaj aynı olabilir ama bir de kamerayı bağlayıp yani yükte voltaj ölçün.tabii kamera tarafında.besleme adaptörünü de değiştirerek özellikle swich mode olarak deneyin.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri