Kamera kayıt cihazı 15dk sonra duruyor kayıt cihazı out vermiyor

İyi Akşamlar abilerim Benim oturdugum binada kamera sistemi döşendi.Kamerayı döşeyen adam 2 yıl gaanti verdi.1 yıl sonra çok şiddetli bi yağmur oldu ve şimşek çaktı Sonra kayıt cihazı bozulmuş.bozulmanın sebeini şimşek den oldugunu söylediler Kameracı geldi götürdü kayıt cihazını istanbulda servisi var mış herhalde oraya gitti sorna 1 hfta sonra geldi Kayıt cihazını taktı kameraacı gitti sonra çalılıştı kameracı gitti 15 dk sonra kameral gitti
smiley.gif
sonra benden bakılması istendi sonra ben baktım kayıt cihazında kamera kabloları söktüm hepsini tekrar takıyorum enerji veriyorum sonra 10-15 sn sonra bi ses geliyor sonra kayıt cihazı rec geçiyor sarı lamba yanıyor kameralar çalışıyor 15 dk sonra gidiyor çözemdim sonra tekrar çıkıyorum çatıya bamak için rec kamerası sarıdan kırmızıya dönmüşYardımcı olurmsuunuz Kayıt cihazının sorunu kamera in girşlerinden biri çalışmıyordu Yaşım 16 ismim nurullah Yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
iyi geceler Elektrik2012
Kayıt cihazının marka ve modeli nedir ?

İlgilendiginiz için çok teşekkür ederim kayıt cihazın marka ve modeli bilmiyorum 4 kanl kayıt cihazı Vallahi hocam bağlaantıları tek tek kontrol ettim taakıyorum 15 dk çalışıyor sonra gidiyor hardiskten olabilir mi bu olay? ama kameralar jmk marka

Nurullah kameralarla alakası. Olduğunu sanmıyorum.adaptörü hatasına yada harddisk hatasına benziyor

LT26i cihazımdan gönderildi

çok teşekkür ederim ama hala hatayı çözemedim bi hardiski değiştiricem 500gb hardisk ben 160gb hardisk takarsam sorun olur mu bilgisayar hardiski kayıt cihazın marka x5tech

- - - Updated - - -

Birde adaptörü değiştircem

K.bakmayın internetimde bir sorun vardı mesajlarınızı geç gördüm ilgilendiginiz için teşekürler bende özel mesaj attım Sorunu çözemessem yeni bi kayıt cihazı alıcak bina yönetimi hangi maarka önerirsiniz?4 kanal

Everest

LT26i cihazımdan gönderildi

ilgilendiginiz için teşekürler markarlı değerlendiriyorum elimde bir kaç marka oldu

Neutron al alacaksan Tak unut.. Senin sorununa gelince yazılımsal gozukuyor once planlı kayıt mı yapıyor ona bak sorun cozulmesse versıyon attır

Forum istatistikleri

Konular
128,177
Kullanıcılar
449,938
Son üye
Dragonov

Yeni konular

Geri