kafayı yemeye az kalmıştıkı herşey duzene gırdı

tekin126

Profesyonel Üye
merhaba bugun pickit 2 ile 5-6 adet cihaza proğram atacaktım ne yaptıysam piclerı tanıtamadım ben ınat ettım pickit2 bilgisayar inat ettı yaklaşik 5 saat cebelleştık en sonunda pes ettım bıraktım vurdum kafayı uyudum iki saat sonra akşama doğru yenıden başladım savaşa ama ne olduysa hıçbışey yapmadım bilgisayarı kapatıp açma işini yapmıştım olmamıştı pickit ayarlarını altını ustune getırdım olmamıştı uyuyup yenıden başladığımda hiçbişey değiştırmedım sadece 18f46k20 proğramlıyacaktım akşama doğru ikitane 16f628a proğramlamam lazımdı taktım pickit 2 ye anında yazılım yuklendı bu sefer 18f46k20 tekrar denıyeyım dedım hiçbir sorun yaşamadan programladım batıl ınanç dıyeceksınız ama ben bunu denedım cuma gunlerı iş yapmaya kalktımmı terslik yaşıyorum bugünde aynısı oldu hatta bir seferımde cuma gunu 4 sefer kaza geçırdım gerçı zararsız kazalardı ama cuma gunlerı Osmanlı tatıl yapıyormuş keyfı değılmış demekkı

S.A.
Cuma vakti yapılan her iş bereketsiz olurmuş hocam. Biz küçükken dedemler Cuma zamanı iş yapılmaz Cumaya gidilir unutmayın derlerdi. Yapılacak işlerini Cuma vaktinden sonraya bırakırlardı Demek ki çok doğrular.

cumalari tatil bize hic bir sorunla karsilasmiyorum.
ancak bazen cuma gunlerine extra isler cikiyor ondada mutlaka mola veriyorum.
insanin sadece maddi degil manevi kazanimlarada ihtiyaci var.

ilk olarak mübarek oruç ayına gırdık orucunu tutan musluman kardeşlerımıze allah kolaylık versın allahın bıldığı kuldan saklanmaz ben iki senedır tutamıyorum şeker dengesız olunca cuma namaz vaktı tamam amenna ama ben cuma saatı zaten iş yapmam cami de 50 mt yarım saatımı alıyor cuma gunlerıne ait bende çok olumsuz anılarım var ben elhamdülillah muslumanım inaniciyim inanıyorumda cuma gunlerı yapılan iş hayır vermıyor vesselam:) ben yaşadım aslında iş yapmam cuma gunlerı bılıyorum iş yapsamda hayrı olmayacak işin garıp tarafı gaziantepten bır muşterım aradı cuma kargoya verecektim cumartesı alsın dıye duşunmuştum olmadı nasıp değılmış pazartesiye kaldı :) vardır bir hayır allah beterinden korusun

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri