kablosuz keypad

bynkobe

Üye
merhabalar
kim 500 milyar isterdeki gibi (seyirciye sorma) keypad kullanarak (ancak kablosuz) sonucları yine bir bilgisayarın degerlendirecegi bir projem var yardımlarınızı bekliyorum :)

Kardeş projende; işin elektronik ve kablosuz haberleşme birimlerinde yardımcı olabilirim eğer istersen keypedden gelen bilgileri bilgisayarın alabileceği bir arayüz programı da yazabiliriz.
Sadece keypedden elektronik olarak bilgileri alıp radyo frekansları ile açık alanda yaklaşık 100 m mesafeye kadar iletebiliriz udeanın arx-atx modülleri ile sonra bilgisayar ile bu verileri alıp visual basicde yazılmış bir program ile bir text kutusunda da gösterebiliriz eğer işime yarar kullanabilirim diye düşünürsen elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

yazdıgın icin tesekkur ederim ilerliyen gunlerde tekrar konusruruz yardımlarını alırım

selamlar, yeni üyeyim, başlık açmasını bilmediğim için buradan yazıyorum. yukarı da has_artvin_li isimli kullanıcının yazdıklarını gördüm ve bana da yardımcı olabilceğini düşünüyorum ve umarım olur :)
bitirme projesi aldım, amacım pic 16f877a yardımıyla keypad'ten lcd'ye character yazdırmak ve sonra onu rf moduller kullanarak wireless olarak başka bir alıcıya göndermek ve sonra onu demodulation yapıp karşı tarafın ekranında göstermek.
yardımlarınızı bekliyorum.. teşekkür ederim...

paylaşım için çok teşekkür ederim. dosya'da .hex dosları bulunuyor. bunları hex workshop'la açmaya çalıştım. hex workshop'u indirdim fakat license hatası verdi. o dosyaları açmak için başka bir program önerebilir misiniz? teşekkür ederim

paylaşım için çok teşekkür ederim. dosya'da .hex dosları bulunuyor. bunları hex workshop'la açmaya çalıştım. hex workshop'u indirdim fakat license hatası verdi. o dosyaları açmak için başka bir program önerebilir misiniz? teşekkür ederim

benim sana önerim hex kodu açsanda üstünde değişiklik yapman oldukça zordur onun yerine eklemek istediğin bir şey varsa eklerim

erdi001, bağlantı olayını hallettim keypad'in.. şimdi yazılım kısmına geldi ve microC ile yazmamı önerdiler bana fakat microC ile ilgili hiç bir bilgim yok. en iyi kullandığım program matlab, onla da yazılmıyor. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. çok teşekkür ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri