Kablo Bulucu MS-6812

Teknik-57

Üye
Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Biz elektrikçiler telefon hattı bulmak için ölçü aleti vs. cihazlar kulllanıyoruz. Bir Arkadaşım bu cihazı önerdi çok daha kısa sürede telefon hattı nı buluyormuş. siz bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz veya aranızda bu ya da buna benzer uygun fiyata bir cihaz kullanan varmı ..

Marka : MASTECH
Kategori : KABLO BULUCU
Ürün Kodu : MS-6812
Ürün Adı : KABLO BULUCU MS-6812

MS 6812 Kablo Bulma Dedectör
Kablo izci yalıtıma zarar vermeden bir grup içindeki teller veya kablolar belirlemek ve izlemek için tasarlanmıştır.Telefon hattı için, telefon hattı korumak, hata ayıklama, yüklemek için bazı doğrultusunda devlet ve daha fazla kolaylık belirleyebilir.Orada bir Sender olduğunu (MS6812-T) ve Alıcı (MS6812-R) kablo izci dahil.

• Kablo veya teller Yargıç süreklilik
  • Kablo veya teller Parça ve mola noktası teşhis
  • Kablo veya teller (telefon hattı) üzerinde Alıcısı sinyalini
  • Çalışan bir telefon hattına (net halka meşgul) devlet tanımlayın
  • Nesne kablo veya teller tek bir katı tonu veya ikili tonu alternatif gönder

TEKNİK ÖZELLİKLER

100 ~ 300kHz: frekans aralığı Alma

Güç kaynağı: 6F22 (9V)

Alıcı boyutu: 238mm x 43mm x 26mm

Verici boyutu: 145mm x 35mm x 25mm

Alıcı ağırlığı: 106g (pil dahil)

Verici ağırlığı: 114g (pil dahil)

1.5kHz: tonu frekansı Gönder
nik-karakoy-kablo_bulucu_ms681216_03_2015_23-21-57.png

Çok kötü bir tercüme! Böyle bir cihaz kullanmadım nette bu işi yapan cihaz şemaları var.

aynı özellikte olanı var beni memnun etmedi.daha işe yarar birşeyler bak.

biz buna piyasada bülbül deriz. daha önce cat6 kabloları bulmak için kullanmıştım. buzzeri bulmak istediğin kabloya yaklaştırdığında ötüyo. bulmuştum işe yaramıştı. kalitelisini tavsiye ederim

Bu cihazin aynisini kullandim.cok kotu bir cihaz.bu sadece kablolari tespit ediyor , ki cogu zaman yanlis tespit ediyor.ozellikle telefon data panelleri baglantisi yapiyorsaniz yuzde 50 yuzde 60 oraninda yanlis tespit ediyor.
Su an markasini hatirlamiyorum ama cok daha gelismis modeller var.ozellikle cat 5 ve cat6 kablosu kullaniyorsaniz onlari tercih edin.şöyle ki ; kablonun iki ucuna rj45 ya da rj11 connector takarsiniz.hem kablo tespit ediyorsunuz hem de connector baglantilari dogru mu / basarili mi onu tespit ediyorsunuz

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,889
Son üye
1 Levent plaza

Yeni konular

Geri