Kablo Başlığı Yapımı

sefaxxxxx

Üye
Arkadaşlar merhaba

4x10 nyy kablo için kablo başlığı yapacağım.Ancak daha önce hiç yapmadığım için sizden bilgi almak istedim.Kablo başlığı ile birlikte protelin ve yanında birde küçük plastik şişe içinde protoline karıştırılacak reçine verdiler.Şimdi ben protelinle bu reçineyi kaç dakika karıştırmalıyım karıştırma işlemini kablo başlığı içindemi yapmalıyım ve bu reçine kablo başlığı içinde kaç saatte donar.Bu konu hakkında sizlerden yardım bekliyorum

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
protoloin ve sertleştiriciyi içierisinde renk farkı kalmayıncaya kadar karıştırmalısın başlıgı kabloya uygun ölçüde kesip kablo ile başlık arasına bant yapıştırıp kabloya sızmasını engelledikten sonra kablo damarları arasında boşluk kalacak şekilde protolini dökmen yeterli kışın 4-5 saatte ancak kurur.

ısı büzüşmeli ve protolin daha iyi ben yapma seklım ılk önce damarlara ek mufunu takıyorum makaronları gecırıyrum buzuyorum varsa damar ların arasını ayırıcı plastiğini kullanıyorum (tamer mark protolınde var ) sonra başlığı gecırıp protolını karıştırıyorum renk kıvamına gelınce kı max 3. dk geliyor sonra dokuyorum baslıga soyle bırseyde var estetık gorunum ve kullanılan yerdeki tahlıke duruma gore ısı buzusmelıyı tam olarak kullanabılırsın ama her zaman ıcın protolın daha sağlıklıdır iyi çalışmalar...

başlığı dökmeden kabloyu yeterli uzunlukta soy kısa olursa dreğe bağlantıda problem olabilir slm

Peki kablo başlığının fazlasını kesmelimiyim Protolin hepsini doldurmaz

kesersen iyi olur çünkü bağlantıdan sonra su tutabilir

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri