kaçak akımların rölesi ve kaçak akımın tespiti

meccheng

Üye
arkadaşlar merhaba,

bütün panolarımıza kaçak akım rölesi taktık ve pek çoğu tutmadı. o yüzden röleler off konumunda. kaçakların hangi hatta olduğunu anlamanın kolay bir yolu ya da bunu gösteren bir cihaz var mıdır? yoksa kaçağı tespit etmek için tüm hatları tek tek kontrol mü etmemiz gerekiyor? Şu anda kaçakları tespit etmek için tek tek kontrol ediyoruz. ama kaçakları tespit etmek çok uzun zaman alıyor. yardım lütfen....

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Tüm cihazların fişi çekik yada kendisine ait şartel inikse ve yinede KA rölesi atıyorsa toprak ve notr bi yerde temas vardır sonra sırası ile cihazları devreye sok bulursun

Ben bir tekstilci olarak tekstil ütü sistemlerinde hep notr gövdeye verilmiştir bu duruma yetkililer nasıl göz yumuyor anlamış değilim ben yeni bir cihaz alınca derhal notrü gövdeden ayırıp toprak hattı veriyorum Hatta silter stb200 ütülerde demir gövdede notr de yok toprak hattıda

Panoyu toparlayan arkadas tum nort ve toprak ic kablolamaya baskin. Notr karisikligi veya nort toprak baglantisi var.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri