kaçak akım rolesi ve sigorta

Aynı şeyleri anlıyorsunuz da @DOGAN__ kardeşim 15.mesajın biraz sert olmuş.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Yanlış bilgilenme olabilir, yanlış anlaşılmalar olabilir yanlış bilgide ısrarcı olmadıkça kırıcı davranmamak lazım. Kompanzasyonda farklı tanım konusunda bilgi eksikleri olmasına rağmen @hemmuhhemtek ısrarla yanlış düşünceleri savunuyor haliyle bende biraz kırıcı davranmak zorunda kalıyorum. Ama doğru olan tatsızlığı uzatmamak.

yanlış bilgide ısrarcı olmadıkça

Hangimizin yanlış olduğu konusuna karar verilmedikçe, ikimizde ısrarcıyız demektir. Kırıcı davranmaya gerek yok. Ben düşüncemi savunayım. Sizde düşüncenizi. Palavra, alaylı vs gibi kelimeler kullanmayın.

Ben ispat yapıyorum siz kitaptan alıntılar. İşin kötü tarafı yaptığım ispatı çürütecek delillerinizde yok !
Kim doğru kim yanlış ?

AOŞ ler hem manyetik hem termik çalışır. b 10 dan 30 dakika boyunca 11 amper geçerse 30. dakkada atacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri