Kaçak Akım Rölesi

nerde çalışıyorsunuz DGN FRT ? belki sizin çalıştığınız bölgede serbest olabilir tedaş özelleşti malum benim ispat gibi bir amacım yok kesinlikle ve üzerine basa basa söylüyorum benm bölgemde monofaze abone alamazsınız
Ne kadar güzel..Çok şanslısınız..Gaziantep kardeş ...saygılar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
8000 nüfuslu bir yerdeyim ve buranın aylık elektrik tüketimi elazığ ilinden daha fazla yaz aylarında :) antalya/kaş

yo sadece burda değil benim çalıştığım çoğu bölgede izin verilmiyor ve bu çoktandır böyle sayın DGN FRT antalya ve ilçelerinde monofaze yasaklanalı çok oldu uzun yıllar yani

biz burda siemens in 21 KW ani ısıtıcısını kullanıyoruz 7,5KW hiç takmadım desem yeridir 2013 yılında güneş enerjisi taktırmakta yasak burda :) şehir görünümünü bozuyormuş
Vay be..Ne yermiş burası..Bizim buralarda güneş enerjisi takma desen kan dökülür....

Tesisat sağlamsa sorun olmaz, Siemens ürünleri kalitelidir 21 kW ısıtıcısı var. 3x7 kW şeklinde sanırım.
Ben monofozede ani ısıtıcı bağlatılması taraftarı değilim..O sağlam tesisatı ben hiç göremiyorum..İşin içinde biri olarak...saygılar...

Ben monofozede ani ısıtıcı bağlatılması taraftarı değilim..O sağlam tesisatı ben hiç göremiyorum..İşin içinde biri olarak...saygılar...
Söylediğim ürün trifaze zaten, aslında ikinizin mesajını birden alıntılayacaktım ama telefondan yapmayı beceremedim.:)

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri