Kaçak akım rölesi var ama aspiratör çarpıyor

tekrar ediyorum üstteki yazılanları sıralayınca benim yazdıklarımın toplamı çıkıyor daha kısa çözüm için sorun yapan priz ve cihazların buatından başlayın

kar topraklama görevi görmez çarpması normaldir

topraklama ve nötr dağılım ve bağlantıları heryerde çapraz bağlı diğer adıyla karışık topraklama yok veya sıfırlama yapılmış nötr bir noktada gevşemiş kısacası tesisat baştan sona elden geçmeli uzman biri tarafından

sorun birden fazla tek bir sorun dahi tesisatı komple kapsayabilir oyüzden lokal sorun çözmeye gitmek istemiyorum genel bir kontrol şart ana hattan linyelere kadar

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Notr bağlantısı gevşek olsa aspiratör ampulü yanıp söner mi peki gevşekliğe göre?

Notr bağlantısı gevşek olsa aspiratör ampulü yanıp söner mi peki gevşekliğe göre?

mümkündür

ancak duy gevşek ise aspiratör fanı sarstıkcada yapabilir

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri