KİLİT ANAHTARINDA ELEKTRİK VAR TEPKİ YOK SİMTEL ÇAM MAK.

Arkadaşlar makineyi 3 km öteden getirdim orada çalışıyordu eve geldim baktım kapak kolu içeriye giren tırnağı kırık makinayı yatırdım altından parçayı buldum japonla yapıştırdım taktım.

Elektiriğe taktım ışık yok tepki yok, lastiği söktüm kilit anahtarını çıkardım C ve L uçlarını söktüm baktım elektirik var bunları düz bağladım makinede yine tepki yok kendi kendine bozuldu çıldırıcam lütfen yardım.

Su hortumu yenisi takıldı muslukta açık ama makinede ışık yanmıyor hiçbir tepki yok ne yapabilirim.

Üst kapağı açıp içeride gevşemiş veya çıkmış soket olup olmadığını kontrol edebilirsin. Taşıma esnasında problem olmuş olabilir.Prizi de kontrol edebilirsin.

Son düzenleme:
Üst kapağı açıp içeride gevşemiş veya çıkmış soket olup olmadığını kontrol edebilirsin. Taşıma esnasında problem olmuş olabilir.Prizi de kontrol edebilirsin.

Teşekkürler onlarada baktım sonuç sıfır atıcam gitsin sinir hastası oldum.

Cırcırlı program menü düğmesinin arkasında bağlantı yerlerinde elektrik var temiz su girişlerindede elektrik var her herde elektrik var ama en ufak tepki yok.

Makina marka,model belirtirmisin? veya fotoraf atabilirmisin?.

Teşekkürler sorunu hallettim Program düğmesini yarım çekiyormuşum tek dert buymuş :) Bu seferde bulaşık makinam boşaltım yapmıyor tahliye motorunun sesi keliyor kesik kesik deniyor ama olmuyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri