jeneratör marka ve fiyatları hakkında bilgi lazım

erdi001

Üye
arkadaşlar jeneratör markaları kaltesi ve fiyatları hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum bana 3kva civarında fiyatı uygun bir jeneratör lazım fakat ikinci el mi alayım yoksa dandik 0 bir jeneratör mü alayım bilmiyorum fiyatlar hangi aralıkda onun araştırmasını yapıyorum bilgisi olan arkadaşlar yadımcı olursa sevinirim bütçem biraz kısıtlı

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
3kva alacaksan hocam uzun vadede kullanacaksan honda orjinal al fiyatları 1500.00 tl civarında
ama çok pqhalı gelir dersen her hangi bir çin malını alabilirsin benzinlilerinde sıkıntı yok 235-500 aralığında fiyastları

slm cin malına bulaşıp başını hiç agrıtma onun yerine ikinci el temiz honda veya wanguart motor al sorun yaşama fiyatları 400 500 civarı istersen o konuda yardımcı olabilirim

ihlas tarsan al derim 2,5 kw robin japon 4 zamanlı motor italyan regüle sinüs alternatör sahibinden com da300 400 tlye varhemde sıfır gibi çin malına yanaşma başına belayı alma parçasını iki sene sonra bulamazsın paranla rezil olursun ayrıca 4 zamalı benzinli jeneratörleri doğalgaza çeviriyoruz e.meil [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri