janitza prophi güç kontrol rölesi

arkadaşlar janitza prophi güç kontrol rölesinin montaj sonrası ayarlarının yapılması hakkında bilgiye ihtiyacımız var

rölenin kurulumunda ihtiyaç duyulan işlemleri anlatacak arkadaşlarıma şımdıden teşekkurler

rölenin otomatık tanıma nasıl yapılıyor ?

akımtrafosu degerleri istenıyormu ?

ve girilmesi gereken başka önemli parametreler varmı varsa nelerdir?

kolay gelsin...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Çok kaliteli olmakla beraber,devreye alması biraz eziyetli bir röle.Dengeli yüklü sistemler için çok etkili olmakla beraber ( referansını tek fazdan aldığı için ),dengesiz sistemler için,çok kullanışsız olabilir.Ekli dokümandan yararlanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• PROPHI KULLANIM KILAVUZU.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 334
Bu röle, fazlardan eşit akımın aktığı her işletmede rahatlıkla kullanılabilir.

Var mı böyle bir işletme ? Sırf muhalif olmak için yorum yapmayın.

İndiksiyon ocakları ve haddehaneler buna bir örnektir. Muhaliflik yapmak için burada yorum yapmadım yapmam. Öncelikle tavirlarınıza ve konuşmalarınıza dikkat etmenizi rica ederim. Saldırgan tavırlardan dolayı burada bilgi paylaşımının aksaması, aranan bilginin kaybolmasına neden olmakta.

İndiksiyon ocakları ve haddehaneler buna bir örnektir. Muhaliflik yapmak için burada yorum yapmadım yapmam. Öncelikle tavirlarınıza ve konuşmalarınıza dikkat etmenizi rica ederim. Saldırgan tavırlardan dolayı burada bilgi paylaşımının aksaması, aranan bilginin kaybolmasına neden olmakta.

O tesiste hiç mi ofis yok hiç mi tek fazlı yük yok ! Ben ne yazdığımı iyi biliyorum ve her kelimesine imzamı atarım.

Fazla değil herhangi bir tesisin ana panosundan 5dk boyunca 3 fazında aynı akim değerinde olduğunu video ile gösterin mesleği bırakırım. (Müdahalesiz)

Fazla değil herhangi bir tesisin ana panosundan 5dk boyunca 3 fazında aynı akim değerinde olduğunu video ile gösterin mesleği bırakırım. (Müdahalesiz)
Sarımdan gelmiş mevlevi dervişi gibi sorunsuz fıldır fıldır dönen motorların bile 2 ampere kadar farklı faz akımları çektiğini gördüm ben.

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,918
Son üye
mustafa 909

Yeni konular

Geri