Isıtıcı kablosu

mcrazy83

Üye
Ii akşamlar
2800 watt gücünde ufo ısıtıcı var
Besleme kablosunu yenileyeceğiz. Bildiğim kadar öz direnci d

Ii akşamlar
2800 watt gücünde ufo ısıtıcı var
Besleme kablosunu yenileyeceğiz. Bildiğim kadar öz direnci d

Telefonla görüşürken şebekenin gitmesi gibi mesajınız yarım kalmış galiba. Cümlenin sonu gelmemiş ne yazıkki. Ama gönder tuşuna basabilmişsiniz son anda. :D

Özdirencii düşük kablo kullanılıyo.
Beyaz eşya servislerinde bulunurmu yada bilgisi olan arkadaşlar yardım lazım

servisinden orijinal kablosunu al yada onlara taktır garantisi varsa bozma garantiyi...

Oz direnci dusuk olsa nolur normal kablo olsa nolur.

Piriz sorti tesisatinda kaclik kablo kullaniyor ki benim bildigim tek damar 2.5 mm2 standart kablo kullaniliyor. en basta zaten bunun degismesi lazim. bir kac metre ufonun kablosu ozdirenci dusuk olsa ne yazar olmasa.

Yazilarim konu sahibi mcrazy83 size degil yanlis anlasilmasin sozum tesisatimizin bu gibi yuklere uygun olup olmadigina deginmektir.

Bunun disinda karsi ciktigim ikinci konu evlerde banyolarda hizli isitici kullanimidir. 7 kW iisitici var. ne demektir bu guc.. saglam tesisat gerektirir.

Özdirencii düşük kablo kullanılıyo.
Beyaz eşya servislerinde bulunurmu yada bilgisi olan arkadaşlar yardım lazım

Orijinal kablosuna ne oldu ki? Öz direnci daha düşük bakır kablo diye birşey hiç duymadım, firma bazında belki 1-2 çok küçük direnç farklılığı olabilir o da önemsizdir. Prizden mi çalıştıracaksınız?

Garantisi bitti
Prize takılıyo.. normal kablo kullandığımızda 2,5 luk 1haftada tekrar eritiyo.. başka bi ısıtıcıdan söküp çıkıntı taktık 2ay falan dayandı o da 1,5 luktu

Garantisi bitti
Prize takılıyo.. normal kablo kullandığımızda 2,5 luk 1haftada tekrar eritiyo.. başka bi ısıtıcıdan söküp çıkıntı taktık 2ay falan dayandı o da 1,5 luktu

2.5 mm^2 kabloyu 220 V 2800 Watt güçte yakıyorsanız, ek yerlerini iyi yapmıyorsunuz yada güç aldığınız prizin kontakları kötü durumda.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri