interneti telefondan veya baska bir yolla nasil engellerim

192.168.1.1 ıp adesinden modemin arayüzüne girersin oradan kablosuz ağ ayarlarından mac adreslerini filitrelersin sadece kendi cihazinin mac adresine veya girmesini istediğin kişilere izin verebilirsin

Hiç birinle uğraşma android telefonuna Netcut programını indir.Aga bagli pc telefon bütün int kapatabilirsin.Programi actigin zaman ip adresi altında mac adres leri çıkacaktır.

Sent from my S3 using KontrolKalemi Forumu mobile app

ben kendim evde çocuklara kısıtlamak için modem arayüzüne girip şifreyi değiştiriyom sonrasında tekrar eski haline getiriorum

Bi fuar anahtar koy telefon kablosuna, onuda mutfağa koy bi annen bilsin. Kapatın ca modem de dsl soner ve herkes uyumaya karar verir.

Sent from my SM-T230 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Tam cevaplayacakken necropost olacağını anladım.

Moderatörler konuyu hortlatmaya gelmedim sadece necropost olmasın diye kapatın konuyu bu konuya yazmak serbest diye millet bilmeden necropost yapıp gereksiz yere ceza yemesin.

bu en iyi yollardan bırı
tamamen sıze baglı acma kapama
Bunun farkındayım belki konu sahibi yıllar geçse de cevap aradığı için kapatmıyor olabilir.Ama necropost yaptığımız için ceza yiyoruz.
Bir dakika pardon yanlış okumuşum birşey söylemiycektim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunun farkındayım belki konu sahibi yıllar geçse de cevap aradığı için kapatmıyor olabilir.Ama necropost yaptığımız için ceza yiyoruz.

Bir dakika pardon yanlış okumuşum birşey söylemiycektim.
necropost ne demektir ??

necropost ne demektir ??
Yıllardır kimsenin cevap vermediği ölmüş konulara cevap yazmak.
Atıyorum 3-7 yıllık bir konu varsa ve ona daha kimse mesaj atmıyosa ve siz de böyle bir durumda o konuyu cevaplarsanız necropost olur. Hatta bunun türkçesi konuyu hortlatmaktır.Ben şahsen hatırlamıyorum ama başka forumlarda 1-2 kez konu hortlattığım için küçük cezalar yemiştim.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri