Internet Üzerinden 24 On/Off Çıkış

32kb olan herhangi bir Pic yeterli olur

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
merhabalar bitirme projemde 3 farklı şehirde internet üzerinden röle kontrolü yapacağım...yardımcı olabilirseniz çok sevinitim

Eger gorsellik onemli degilse GMTCNT GLC396R veya GLC396T model PLC leri istedigin sehirlere koyar ve internet uzerinden editorle baglanip istedigin cikislari acip kapatabilirsin.

Editorle baglanabildigin icin gorsel olarak sekillendiremezsin. PLC lerin uçune ayni anda baglanamazsin, her seferinde yalniz birine baglanabilirsin.

Baglanti icin PLC lere herhangi bir ayar yapmana gerek yoktur. Sadece programini yazip yukleyecek ve internete baglanmasi icin ethernet kablosunu takacaksin.

Bu kadar.

Ardını gibi bir modül le yapılabilecek proje için 3 adet plc maliyeti bence fazla olur

Herkes yapabildigi ile cozum uretir. Sizin cozum nasil oluyor? Ne kadara maloluyor?

2$ a esp8266 alırım. Çıkışlarına optocoupler bağlarım. Lua dilinde esp8266 ya program yazarım. Kısaca şehir bazında olayı 50 TL toplamda 150 TL maliyet çıkar. Ama 150 TL ye yapmam üzerine işçilik koyarım.esp8266 ile ilgili İnternette bir sürü örnek var kişi bunlardan kendi yapamıyorsa bedelini fazlasıyla öder benim mantığım bu

S.A.
ESP8266 üzerine nette arduino ide sinde yazılmış birçok örnek var. Hatta arduino pcb si tarzında olan ürünü bile var alıp arduino ek kartları ile kullanabilirsin.

Ekonomik cozumleri denemek sizin tercihiniz. Cozumsuz kalirsaniz ben hizmete hazirim.

Ekli dosyayı görüntüle 19332
Bu da yeni kartım
Besleme gerilimi 12V
Çıkış:10 adet 220v/16A
Giriş:10 adet optik yalıtılmış
Kart üzerinde olan fakat opsiyonel olan donanımlar
2 adet 0-5V analog giriş
2 adet ds18b20 sıcaklık sensörü
1 adet shtxx nem ve sıcaklık sensörü
bluetooth bağlantı
seriport
RTC
PCB boyutu 7.5x15cm Pcb çinde ürettirdim 100 adet fiyatı 550TL oldu.Kart diğer kartlar gibi android ve ethernet kontrollü olarak çalışıyor.
Paylaşmaktaki amacım biraz emek ve gayretle sizinde yapabileceğinizi göstermek öncü olmaktır.
100 adet kart 500 tl mi yoksa 100 adet olursa tanesi 500 tl mi?

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri