insan kendi vücudundaki elektrik ile nasıl su kaynatır

SoruSorma

Üye
insan kendi vücudundaki elektrik ile nasıl su kaynatır.

Kettle Adam Slavisa Pajkic
[video=youtube;LfoGZI1kAwk]http://www.youtube.com/watch?v=LfoGZI1kAwk[/video]

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Pardonda o kırmızı kabloyla siyah kablo ne iş ?

Bu adamı daha önce de görmüştüm konuyu açan arkadaş başlığı yanlış açmış her neyse bu adam elektriğe çarpılmaması ile ünlü bir nevi bakalit, izolatör gibi :) Yanlış hatırlamazsam 2 mi 10 KV verdiler yine bana mısın demedi...

Bişey anlamadım dogrusu

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bunu izleyince sanırım daha iyi anlarsınız adam iki çatal da tutsa elektrik çarpmıyor kısa devre yapmıyor, sakın bunu denemeyin :D
[video=youtube_share;bD5wiyn7I8w]http://youtu.be/bD5wiyn7I8w[/video]

ıyı güzelde bunun bılımsel açıklamasını yapacak kurum vs yokmu çok sıradışı bışey adamda sankı su yok vücudunda elektrik geçırmıyen yağ kutlesı:))

Akımı yüksek ama gerilimi düşük bir enerji vardır. hani toroid trafoya kalın kabloyu 1-2 spir sararlar ya onun gibi. suda o elektrik kısadevre olursa ne olur ? bu şekilde çarpmıyor. en fazla 3 v vardır akım yüksektir.

ama gerilim düşük olduğu için dokunabilir...

Adam sanki uzaydan gelmiş... tipi de tuhaf..:eek:

Sunucular elektriği adamın ürettiğini söylüyor ama kablo var. çok çelişkili

Orda yanlış anlama, tercüme var:) orda prizin işi ne o zaman ve adam "jüri başla deyince fişi prize sok" niye desin sunucuya. Burda önem verilen adamın Şebeke cereyaında çarpılmaması

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri