Indezit camasir makineleri.

ELNUR

Paylaşımcı üye
Ustalar Indezit camasir makinelerini teste nasil vere bilirim.Yardimci olurmusunuz?

Selam ustalar.WISL63 modelli indezit camasir makinesi var.Onu elektriye kosdugunda tum ledleri 1 defa yanib sonuyor.Sonra ne yaparsan yap his bir led yanmiyor nede makina calismiyor.Sonra yine elektrikden ayirib kosdugunda yine ayni oluyor.Bu ana kartinmi arizasi ola bilir?

Selam ustalar.WISL63 modelli indezit camasir makinesi var.Onu elektriye kosdugunda tum ledleri 1 defa yanib sonuyor.Sonra ne yaparsan yap his bir led yanmiyor nede makina calismiyor.Sonra yine elektrikden ayirib kosdugunda yine ayni oluyor.Bu ana kartinmi arizasi ola bilir?
elektronik kartınızda voltaj (220v) girişindeki kondansatör değer kaybetmiş .Degiştirin.

http://www.indesit.com.tr/urunler_i/assistance.do?gclid=COXosKvOsq4CFUG9zAodym8iSA

yukarıdaki linkten servis önerileri alabilirsiniz

kondensator degistirdim ariza yine ayni.

prize taktiginda kapi kilitleniyor mu ? eger kilitlenirse kapi kilidini kontrol et bozuk olabilir. model, s/n, barcode numarasini tam olarak yazarsan yardimci olurum

WISL63 model boyle.Hayir kapi kilitlenmiyor.hic bir islem yapmiyor.

model numarasinda bi yalnis var indesit oyle bi makina yok
ana karttan motora giden kablolari cikar, fise tak problem devam ederse buyuk ihtimal kartta bi problem var karti acip bakdiginda yanik olan yerin gozukmesi lazim eeprom da ya da islemcilerde bi problem oldugunu dusunmuyorum

WISL63 model numarasi boyle.Ana karti deyisdirdim.Ariza aradan kalkdi

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri