ikili priz

merhaba abilerim, öncelikle bu forumda yeni olduğumu belirtmek isterim.bir sorum var ancak sizlerden bilgi almak istiyorum ; oturdugum odam da bir adet priz mevcut bunu söküp yerine resimdeki ikili prizi takabilirmyiim? yani ölçüleri uyarmı kırıp dökmek istemiyorum illaki kırman gerekecek diyorsanız o zman uzatma kullanmak zorunda kalacagım :(
şimdiden cvp larınız için tşk ederim :)

Ekli dosyalar

• priz.jpg
    priz.jpg
    321.2 KB · Görüntüleme: 21
  • priz2.jpg
    priz2.jpg
    24.6 KB · Görüntüleme: 23
Ölçüler aynı, kırıp dökmeden kullanabilirsiniz, ben kullanıyorum.

tşk ler valla elektirikçiye sorsam bu kadar kısa sürede cvp alamazdım sanırım :)

@bayro0

@c.berkan tşk ediyorum bilgilendirmeniz için :) tabiki şarteli of yapacagım yoksa allah korusun sinek gibi cız oluruz :D

@YaşlıUzman eğer kırıp dökme işlemi gerekecek bir durum söz konusu olsaydı dediğiniz gibi uzatma kullanırdım fakat kalıpları aynı oldugundan uzatma da gör9üntü açısından iyi durmayaacağından ikili priz daha mantıklı geliyor bana; tercih meselesi saygım sonuz :)

@degirmenci90 kardeşim nasıl bir resim paylaşmışsın google chore yapıştı bugüne kadar sadece kontrolkalemi nde her sayfayı açtığımda senin prizlerin resmi çıkıyordu bugün crome de her açtığım sayfada senin prizler var temizleyemedim de

@c.berkan özel olarak bir şey yapmadım yani normal bir konu açtım resimli, istersen tüm arama geçmişini temizle :s

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,872
Kullanıcılar
449,463
Son üye
05425262568

Yeni konular

Geri