iec eletrik sembolleri (otomasyon)

paylaşım faydalımı?

• evet, teşekkür ederim.

Oy: 8 88.9%
  • hayır, bunları zaten biliyordum.

Oy: 1 11.1%
  • hayır, bu paylaşım sitede mevcut.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
Merhaba arkadaşlar sitede pek çok sembol dosyası paylaşılmış, bu paylaşımlarından dolayı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Fakat içerik olarak çoğu kısıtlı bu yüzden geç de olsa keşfetmiş olduğum, bu konuda faydalı bir siteyi sizinle paylaşmak istiyorum.
https://symbols.radicasoftware.com/stencil/IEC.html

Aşağıda göstermiş olduğum üç sembolün farkını anlamanıza yardımcı olacaktır. Herkese iyi çalışmalar..

upload_2016-3-4_10-50-46.png

upload_2016-3-4_10-51-29.png

upload_2016-3-4_10-52-33.png

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Hocam o konu hakkında ben yardımcı olamayacağım, bilen arkadaşlar varsa paylaşacaklarını umuyorum. Ben eplan kullanıyorum, onda bu kütüphaneler hazır geliyor. Bana bu sitenin faydası şöyle oluyor eplanda sembollerin açıklamaları yetersiz kaldığında bakıyorum.

Hocam o konu hakkında ben yardımcı olamayacağım, bilen arkadaşlar varsa paylaşacaklarını umuyorum. Ben eplan kullanıyorum, onda bu kütüphaneler hazır geliyor. Bana bu sitenin faydası şöyle oluyor eplanda sembollerin açıklamaları yetersiz kaldığında bakıyorum.
Eplan ı hep denemek istemişimdir fakat düzgün bir site bulamadım sizdekini bana yollayabilir misiniz acaba?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri