HP anakart arıza tekrarı

hasçel

Üye
HP dizüstü bilgisayarımız altı ay önce ekran açılmıyor hatasından ana kart tamir edildi.bir hafta önce aynı arızadan dolayı tamire verdik .yine ekran açılmıyor ve ana kart arızalıymış.HP pavilliyon DV6000 modellerinde bu sorun çok sık yaşanıyormuş.tamir fiyatı 150-180 tl olacağını bildirdiler.bu işle uğraşan ustaarıma sormak istiyorum:tağmir ettirmeye değer mi,yoksa kurtulayımmı. NEDERSİNİZ.

HP dizüstü bilgisayarımız altı ay önce ekran açılmıyor hatasından ana kart tamir edildi.bir hafta önce aynı arızadan dolayı tamire verdik .yine ekran açılmıyor ve ana kart arızalıymış.HP pavilliyon DV6000 modellerinde bu sorun çok sık yaşanıyormuş.tamir fiyatı 150-180 tl olacağını bildirdiler.bu işle uğraşan ustaarıma sormak istiyorum:tağmir ettirmeye değer mi,yoksa kurtulayımmı. NEDERSİNİZ.

Merhaba, aynı sorun bendede var 3 kez değiştim anakartı ama yine gitti satayım bu halde dedim 100TL ye alırız dediler :( bende attım bir kenara bekliyor öylece, kurtul diyeceğim ama sanada aynı teklifte bulunurlar sanıırm.. bence al bir anakart gittiği kadar kullan...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri