Her faz için ayrı Toroid

alidemir017

Onursal Üye
Onursal Üye
Malûmunuz toroid akım trafolu kaçak akım sistemlerinde faz ve notür kablosu trafodan geçiyor.Ancak bazı yüksek kesitli ve bükülgenliği az kablolarla bu işçiliği yapmak çok zor olabilmekte.
Acaba faz ve nötr için ayrı ayrı trafolu bir role markası var mı?
İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Aslında yenilikten ziyade fabrikadaki ağ sisteminin (şu an olduğu gibi)sınırlı erişim vermesinden
Gerçi bu yazdığım bilgisayar cahili olduğum gerçeğini değiştirmiyor

forumun bir kılavuzu olmadığından yeterince etkin kullanamıyorum.Acaba eski tarihli bir yazıya nasıl yönlendirme yapabilirim?(toroid akım trafosu örneğinizdeki gibi)

forumun bir kılavuzu olmadığından yeterince etkin kullanamıyorum.Acaba eski tarihli bir yazıya nasıl yönlendirme yapabilirim?(toroid akım trafosu örneğinizdeki gibi)

Yönlendirmek istediğiniz yere gidin ve adres satırındaki adresi kopyalayın.
Sonra mesaj yazarken şu üstteki "link ekle"(dünya resmi, önünde de sonsuz işareti) ye basın, küçük bir pencere açılacak. O pencereye kopyaladığınız adresi yapışıtıp "ok" e basın.

Not= "link ekle" ye bastığınızda adres satırının altında sarı, ekranda sağdan sola boydan boya bir uyarı şeridi açılabilir. Açılırsa o şeride tıklayıp izin veriyorum demeniz lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,825
Son üye
yasargokdemir

Yeni konular

Geri