Hazırlamakta olduğum bir proje için yardımlarınıza ihtiyacım var.

elkgazi

Paylaşımcı üye
Merhaba arkadaşlar,
Hazırlamakta olduğum bir proje için yardımlarınıza ihtiyacım var:
https://docs.google.com/forms/d/18sNjZLRXMsGdVx1DeXfZK3B_LyYcPYfS4vi7IpBTI1w/viewform adresindeki soruları yanıtlayabilirseniz çok sevinirim. 2 dakikanızı almayacağını düşünüyorum.

Teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yanıtınız kaydedildi. "Kurşun kalemin ucu kırılırsa oraya buraya göze felan kaçabilir sorun çıkarabilirdi." profesörün verdiği cevap "3 idiots" en beğendiğim filmlerden biridir :)

Çok teşekkür ederim :) Ne varsa yine bizim meslektaşlarımızda var kimse cevaplamıyor:) Anket yapmak zor işmiş anketörlerin halini şimdi daha iyi anlayabiliyorum:)

Tamam ben anketi cevapladım! Ne verecen ?
Ahahahahahahah
:D

Not: Mesajım anlaşılmıştır herhalde....

Peki mürekkep ve kaz tüyü niye kullanmamışlar? Tükenmez gibi tıkanmaz, uç kırıldı derdi olmaz? :D

öksüz çocuk sağolun eksik olmayın Nasa bizi işe alacak bizi ne karlar sağlarız rekor rekor... bu kafayla ne icatlar çıkarırız :D

Peki mürekkep ve kaz tüyü niye kullanmamışlar? Tükenmez gibi tıkanmaz, uç kırıldı derdi olmaz? :D

Mürekkep, kaz tüyünden yerçekiminin etkisiyle süzüldüğü için, tüyün kâğıt ile temasında yazı oluşmakta diye düşünüyorum.

Bu arada ankete ben de katıldım sn. @elkgazi 2 dakika bile sürmüyor...

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, [MENTION=7228]seagate[/MENTION] dile benden ne dilersen :)

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri