HARMONİKLERİN TRANSFORMATÖRLER ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

firro23

Üye
bitirme tezim için harmoniklerin trafolar üzerindeki etkisi ile ilgili döküman arıyorum,elinde döküman olan varsa yada yol gösteren olursa sevinirim.

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
cd de matlab dosyaları var sadece. Kitap olmadan pek fazla işine yaramayabilir diye düşünüyorum.

Sakarya'daki hilkar firması ile görüşmeni tavsiye ederim. Sayın Hilmi ÇORAPSIZ beyefendi yardımcı olacaktır.

www.hilkar.com

cd de matlab dosyaları var sadece. Kitap olmadan pek fazla işine yaramayabilir diye düşünüyorum.

kitap elime geçti ama şekilleri taratınca pek hoş olmadı bende cd'de vardır diye düşündüm o şekiller ama yoksa işime yaramaz teş. bilgi için..

Yalnız sigara paketi taşımasın yanında,uyaralım arkadaşı , hilmi çorapsız kokusunu alabilir ve kovabilir :)

evet sakarya mantıklı bende kocaelindeyim zaten yakın bana.
sigaradan nefret ediorum bende bi sorun yaşayacagımızı sanmıorum bilgi için teşekürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
K faktörün ne olduğunu anlamak ile teze başlayabilirsin....

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri