Hangi Marka Kombiyi Takmalıyım?

Vaillanttan şaşmayın sıcak su kullanırken diğer markalarda dalgalanma oluyor(soğuk su geliyor) ama gel görki vaillantta böyle bişe yok sabit sıcaklıkta su veriyor.serviside merkezi servis elemanları kendi yetişdirdiği elemanlar.ayrıca cihaz değiştirenler 2 cihazını mutlaka %90 vaillant alıyor..bilgilerinize

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bosch un yoğuşmalı kombisini tavsiye ederim

Viesmann 20000 kcal yoğuşmalı kombisi süper hem tasarruflu hemde çok sağlam bir cihaz

valiant almanı tavsiye ederim arkadasım kullanıyor Bakım yok arıza yok sıcak su mükemmel bende valiant alıcam inş. kendi evime geçersem

arkadaşlar ne yazıkki dogalgaz şirketinin mühendisi gelmedi.işte esnaflık anlayışı urfa da böyle.bunlardan kaliteli ve temiz iş bekliyoruz bide.şimdi anladınız değilmi neden ince eleyip sık dokuduğumu.demek yarın arıza olsa çağırsak allah bilir kaç günde gelirler.saygılarımla...

Slm arkadaşım , öncelikle sağlıklı bir yaşam , hayırlı günler .
yazınızdan dogalgaz şirketinin mühendisi gelmediği anlaşılıyor , tabiki özel bir durum olabilir gelememiş olabilir . bu durumda gelemeyeceğini bildirilmesi gerekir . durumu bilmediğimden tam cevap veremiyorum yorumunuz hakkında.
birde sormak isterim gelecek mühendis fabrikanın kendi mühendisi mi ? yoksa
dışarıdan ( kombi sistemi yapan firmasının mühendisimi ? )
bildiğiniz gibi alıcı sizsiniz bir çok firma var . isteğiniz firmadan ürünü alırsınız
kalite sadece ürün değildir hizmetler de kaliteyi artırır . kombi sistemi yapacak yörenizde hiç bir firma yok mu ? .
tavsiyem 1.5 mt tülden fazla petek kullanmayın . basınç etkisinden fazla dirsek kullanmayın .
kombi tavsiyesi olarak dünya markası üç firma var
Viesmann - Buderus - Vaillant
ürünler üzeri fiyat - servis ( ? ) - parçaları üzeri fiyat . vs .
önemli olan sistemin doğru döşenmesi ve kullanılan parçalar , kaliteli mühendis ve kaliteli usta ile yapılması . en önemlisi ısı yalıtımıdır .
diyelim hiç bozulmayan çok verimli kombi olsun sistemi iyi döşenmediğinde !!! ve ısı yalıtımı yapılmadığında !!! parayı doğalgaza vereceksiniz ( yani havayı ısıtacaksınız ) . kaç kombi parası cebinizden çıkacak bilmektemisiniz ?
bence bakış açınızı değiştirmeniz sizin için daha yararlı olacaktır . !!!
ÖNCELİK KOMBİ OLMAMALI , KOMBİ SİSTEMİ OLMALI .
Sayğılarımla ...

Viesmann 20000 kcal yoğuşmalı kombisi süper hem tasarruflu hemde çok sağlam bir cihaz

Slm arkadaşım
Kusura bakmayın , yorumunuzunda sadece kombi adı şekinde yaparsanız daha iyi olacaktır düşüncesindeyim .
kaç k.cal gerektiğini bilmeden ve verimli ısı derecesinde kombi yakmadan ,10 mt tül ve üstü peket döşemesi yapılmadan veya yerden ısıtma sistemi olmadan - duplex kat , üstü , çift banyolar vs özel durumlar haricinde yoğuşmalı kombi tavsiye etmeyiniz bence ...
bende Viesmann kombi kullanmaktayım doğrudur kalite bir kombidir .
çok araştırma yaptım Vitopend 200-W ( özel baca sistemi - aynı anda sicak su alımı verimi , diğer vs. ) - 200 panel ( hava derece ısısı kontrolu - diger özellikler - dış hava sensörülü ( özel devreye alma sistemi )
sizce doğrumu yaptım ? yorumunuz !!! saygılarımla....

Vaillanttan şaşmayın sıcak su kullanırken diğer markalarda dalgalanma oluyor(soğuk su geliyor) ama gel görki vaillantta böyle bişe yok sabit sıcaklıkta su veriyor.serviside merkezi servis elemanları kendi yetişdirdiği elemanlar.ayrıca cihaz değiştirenler 2 cihazını mutlaka %90 vaillant alıyor..bilgilerinize

Slm arkadaşım yorumunuzda bir şey dikkatımı çekti .
'' ayrıca cihaz değiştirenler 2 cihazını mutlaka %90 vaillant alıyor..bilgilerinize !!
demişsiniz . bozulan kombinin yerine mi ? yoksa çalışan eski tarihli verimi düşük kombiyi atıp üst modelini alıyorlar .
sayğılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:
1000-1100 TL aralığında bakıyorsanız Demirdöküm Nitron iyi diye biliyorum, firma ismi veriliyormu bilmiyorum ama Google'da ararsanız ilk linklerde bahsettiğim aralıkta çok rahat bulabilirsiniz.

arkadaş aristonun genus premium yoguşmalı kombiside sessiz ve az yakıyor yedek parça fiatlarıda çok uygun tavsiye ederim

arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim.sayın arkaplan bizim yörede tabiki kombi sistemini döşeyen çok özel şirket var.mühendisleride kendilerinin elamanı.şimdi ben gidip bilği almak ve fiyat çıkarmak istediğimde sallıyorlar.ancak paranın hazır ve peşin olduğunu söylememiz lazımki ertesi gün gelip projesini çizip fiyat verirler.esnaflık burda böyle ne yazıkki.saygılar.

ayrıca demirdöküm nitron 20.000 cal veya e.c.a confeo plus 20.000 cal hermetik kombilerden birini takacagım.başka kombi düşünmüyorum.tabiki kombi şirketi kalorifer tesisatımıda döşeyecek.bütün işleri şirkete verecegim.

Forum istatistikleri

Konular
128,154
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri