Hangi Marka Kayıt Cihazı Almalıyım?

dvr kayıt cihazını hangi marka secmeliyim

• Kullanılan toplam oy
    65

aponal

Üye
hangi marka kayıt cihazı kullanıyorsunuz

daha bircok marka vardır mutlaka bilmediklerimiz unuttuklarımızdan fiyatları makul olanları yazarsanız sevinirim

kullandığım vitec ve 3wave ürünleri herhangi bi sorunla karşılaşmadım

Son düzenleme:
ankette yok ama pinetron kullanmanı tavsiye ederim. Uygun ve uzun ömürlü istersen Bullwark alabilirsin. Ben Bullwark ve pinetron dan şaşmam.

Bende bu aralar kamera sistemleri hakkında araştırma yapıyorum.En kaliteli Bullwark ve Pinetron olarak görülüyor.

Bence sana en iyi hizmet veren şirketin dvr resini kullan derim , bir çoğunun iç yapısı nasıl olsa aynı..

bende pinetron veya bullwark tercih edıyorum özeellikle pinetron çok uzun ömürlü ve kaliteli bir cihaz tavsıye ederim. kolay gelsin

Sn. dj-roer'in de söylediği gibi bu firmalardan çoğu zaten aynı yere yaptırıyor ve içerikleri, kabiliyetleri aynı oluyor. Ben yine de Fujitron'dan zamanında çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. 3wave ve Avtech zaten çok benzerler, fena değiller. Diğer firmaların ürünlerini kullanmadım.

Saygılarımla,

İyi geceler...4 Kanal dvr da ''Fujitron'' DS 7204 model ,8 kanal da ''Fujitron'' DS 7008 modellerini kesinlikle tavsiye ederim..Biraz pahalıdır fakat uzun ömürlü olduğu ve müşteri memnuniyeti acısından düşünecek olursak ...Neden olmasın.! Yani hesaplı bir şeyler düşünürsek Avenir kullanmanızı tavsiye ederim..Nacizane benim fikrim...

united security , samsung

Ben Bosch veya LG derim.Zaten diğer DVR ların bir çoğu Çin'de yapıldığı için menüleri bile aynı.Ben hatta son zamanlarda dili bile değiştirmeden direk Çince'den kullanıyorum(Bu arada Çince bilmem).Ama illa Çin malı kullanacağım,fiyatı uygun dersen o zaman hangisini istersen onu al.

arkadaşlar uygun fiyatlılarda tayamanın xrs serisini üst segmentte ise eos-ecs ve nts serisini ısrarla öneririm.xms pro diye bir yazılımla çalışıyor cihazlar tek ekranda sınırsız sayıda kamera ve dvr entegre edebiliyorsunuz...

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,833
Son üye
Mami545480

Yeni konular

Geri