Hangi dağıtımı kullanıyorsunuz ?

İşletim sisteminiz hangisidir ?

• Windows(XP,VISTA,WIN7,WIN10)

Oy: 10 76.9%
  • UBUNTU

Oy: 1 7.7%
  • GNOME

Oy: 0 0.0%
  • PARDUS

• KDE

• FEDORA

• GENTOO

• ARCH

• MINT

• ANTIX

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .
Ubuntuyu kurdum sonunda @_weron_ ve @Kurt_Kurt sayesinde çok teşekkür ederim yardımlarınız için windows la birlikte açılma sorunu da çözün:)

İndirdim benim pc demi skıntı nero ile yazdırmak istedi .Bu iso programı için mi bilemedim win 7 kullanıyorum.Açmak için zip yaptım içindekileri klasöre çıkarttım şimdi ne yapabilirim.

İndirdim benim pc demi skıntı nero ile yazdırmak istedi .Bu iso programı için mi bilemedim win 7 kullanıyorum.Açmak için zip yaptım içindekileri klasöre çıkarttım şimdi ne yapabilirim.

İndirdiğiniz dosyanın uzantısı iso degil mi?iso ise win7 de boş dvd baktığınızda sağ tuş yapın iso dosyasını yazdır diyin.iso dosyasını herhangi farklı bi programla açmayı denemeyin.direk cd ye yada USB ye yazdirin iso yu

Pardusu nasıl bilirsiniz? Ubuntu yada pardus tercihiniz ne olur? Birde intel centrino core2 duo 1.6 işlemci için tercih ne olur. Laptop makine.

Pardusu nasıl bilirsiniz? Ubuntu yada pardus tercihiniz ne olur? Birde intel centrino core2 duo 1.6 işlemci için tercih ne olur. Laptop makine.

O işlemciden çok daha eskisi bile linux çalıştırır. Asıl karar vermeniz gereken, hangi masaüstü ortamını kullanacağınız. KDE ve GNOME, o işlemciyi baya kasar. Ama windowmaker veya fluxbox gibi basit bir pencere yöneticisi gayet güzel iş görür. Bende 8 çekirdekli işlemci var, ben gene de windowmaker kullanıyorum :D

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri