Hangi Alarm Sistemini Tavsiye Edersiniz?

Ben güvenlik sistemleri piyasasından 7 senedir uzağım,şu an başka sektörde çalışıyorum,zaten firma ismi vermeminde doğru bir davranış olmayacağını düşünüyorum,ama marka sorarsanız diğer yorum yapan çoğu arkadaşa katılıyorum,bende paradox derim,dediğim gibi araştırmalısınız,piyasada kendi işini yapan gerçekten çok kaliteli teknisyenler var inkar edilemez ama dediğim gibi sadece iyi bir sistem montajı yeterli olmuyor...

kablosuz alarm sistemi mi lazim? ayrica yerinde görmeden bir fiyat vermek pek dogru olmaz.Profesyonel bir firma ile kontak kurarsaniz iyi olur.

Saygilar

tavsiyem crow pw4 veya crow runner olacaktır alarm takip merkezleride fiyat olarak birbirne yakındır 100-150$ arası alarm sistemini kiralamaktansa satın almanız daha karlı olacaktır desi türkguard ve çin malı alarm panellerinden uzak durun (crow paradox ve dsc başınızı ağrıtmayacak panellerdir)

biz hobby olarak alarm tesisatları kuruyoruz. paradox un en alt serisi bile işini görür.

Ev için paradox öneririm Dsc de kullanabilirsiniz sorun çıkaramayacak 2 panel :)

evo değilde ekonomik olmasını istiyorsanız paradox e 55 taktırın bence daha güzel bi cihaz ama braz yavaş olduğu için pek tutulmuyor sadece bir kontak ve dedektörlü sitem çalışır vaziyette 350$..

bana da tavsiye edebilirmisiniz sağlam randımanlı bir sistem

alarm sistemi kurduracaksınız ve ve üçüne beşine bakacaksınız bence burda soru şu olmalıydı markalar arasında özellikler ve tavsiye istenmesi kaça nasıl mal olur gibi sorunca bence takılmasada olur kanısındasınız ben çok 5 veya 6 kata girildiğini hırsızların 4 kattan düştüğünü duydum kapısınada penceresinede konulmalı ve muhakkak otomatik kurulum aktife edilmeli çünkü evlerde aktive etmek unutuluyor evin babası anneye anne çocuğa bırakınca herkes uykuya dalıyor ve unutuluyor profesyonel bir ekip tespit yapsın ve gelip kursun yarım yamalak kurulmasındansa hiç kurulmasın daha iyi een azından alarm sistemi var deyipde tedbiri elden bırakmazsınız

Paradox ve Teknim marka alarm tavsiye ederim.Kullanımı kolay ve sağlıklı üründür.

bana da tavsiye edebilirmisiniz sağlam randımanlı bir sistem

dsc tak unut :D::D:D evınde alarm oldugunu bıle unutursun arıza cıkartmıyacagından dolayı :D:d e tabıkı aku bıtmesı yada akunun sısmesı gıbı ufak sorunlar aku baglı her elektonık cıhazda ortaya cıkması gayet normaldır..

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri