Hafif raylı sistemler bilgi lütfen

rugoz

Üye
Arkadaşlar merhaba şuan ilimizde yapılmakta olan hafif raylı sistem projesinde kontrol firmasinda göreve başlıyacam yalniz şuana kadar bu tür projede görev yapmadim
eğer bilgi sahibi olan bir arkadasimiz varsa biraz bilgi verebilirse sevinirim mesela nelere dikkat etmeliyim,kullanıan malzemelerle ilgili falan
teşekkürler

üstadım n eyaptın sen öğrenemedin bari bizi bigilendir

valla gerek kalmadı ama içine girince bu işin profosyonel oluyor insan....

hemen profösyonelleştin yani o zaman bize de sölermisin nelere dikkat etmeliyiz

Arkadaşlar merhaba şuan ilimizde yapılmakta olan hafif raylı sistem projesinde kontrol firmasinda göreve başlıyacam yalniz şuana kadar bu tür projede görev yapmadim
eğer bilgi sahibi olan bir arkadasimiz varsa biraz bilgi verebilirse sevinirim mesela nelere dikkat etmeliyim,kullanıan malzemelerle ilgili falan
teşekkürler

rugoz arkadaşım raylı sistem projesi hakkında sana yardımcı olabilirim. daha önce imalat, trafo merkezleri, cergücü sistemleri katener sistemleri imalatında elektrik şantiye şefi olarak görev yaptım.Ayrıca raylı sistemler işletme şefliği ve raylı sistemler Bakım şefliği yaptım. proje hangi ilde ne aşamada.sen tam olarak hangi bölümlere bakacaksın.yoksa tüm işemi bakacaksın.Dilimin döndüğünce yardımcı olmaya çalışayım.Ayrıca doküman ve proje konusunda da yardımcı olabilirim

istersen bende yardımcı olabilirim hangi bölümde çalışacağını ve ne gibi bir bilgi istediğini yazarsan

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri