guvenlik kamerası için yardım

eneene_54

Üye
Screenshot_2016-05-06-17-37-21.png
Screenshot_2016-05-06-17-37-29.png
arkadaşlar amatörce bilgiler dahilinde 2 ip kameram ve 1 kayıt cihazım nvr var poeswich
kullanmadan dırek modemden çıkış almak istiyorum enerji kablolarını kendım ayri çekecem bu şekilde olurmu
yani kayıt cihazında bir ethenert çıkışı var modemde 4 tane boş yerım var
bunu ne şekilde yapacam
benım bıldıgım
2 ip kamerayı modeme girecem birtanede kayıt cihazına sonrada ayarları yapacam yanlışmı ilerliyorum bilgi verriseniz sevinirim

Biraz beklemen lazım toprağım(sanıırm sakaryalısın)benim bildiğim bir konu değil ama mutlaka bilen biri vardır cevap yazarlar!

Selam, modemin markasi nedir? Teoriniz dogru ancak bir swich kullanirsaniz daha iyi olur.

selamlar...kendin cat5 ya da cat 6 ile kablo hazirla....
bu kablolarin 1-2-3-6 nolu uclarini bas. bu kablo sadece camera data tasimasi için....
ayrica diğer uçlara adaptör ile 12v. ver...aklina takilan bir sey olursa yardimci olurum...tel no : 0 551 102 56 17

Merhaba ip kamera kurulumu basit bir iş değildir, yapmak istediğiniz network kablosu üzerindn hem data hemde beslemeyi göndermektir. Sizin bahsettiğiniz şekilde olmaz ( kablonun bazı uçlarından data bazı uçlarından besleme göndereyim )

PoE enjektör kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Sitemde PoE enjektörle ilgili bilgi ve ip kamera kurulumuyla alakalı yazılar bulabilirsiniz.

PoE Enjektör

İp kamera kurulumu

Merhaba ip kamera kurulumu basit bir iş değildir, yapmak istediğiniz network kablosu üzerindn hem data hemde beslemeyi göndermektir. Sizin bahsettiğiniz şekilde olmaz ( kablonun bazı uçlarından data bazı uçlarından besleme göndereyim )

PoE enjektör kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Sitemde PoE enjektörle ilgili bilgi ve ip kamera kurulumuyla alakalı yazılar bulabilirsiniz.

PoE Enjektör

İp kamera kurulumu
neden olmasin ki....1-2-3-6 data diğerleri diğerleri enerji için kullanilir

Selamün aleyküm arkadaşlar bu konu başlığı altında bir soru sormak istiyorum.
Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Köyde bir kaç komşumuz büyükbaş hayvan ahırlarına kamera taktırmak istiyor.
Şimdi benim sorum şu,
Örneğin iki veya üç kamerayı kayıt cihazı olmadan direkt olarak TV de izlemek için ne yapmam gerekiyor.
Malzeme olarak ne almam gerekiyor.
.
Güncel

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular