Güvenlik Kamerası

aalbatros

Üye
iş yerine güvenlik kamerası dusunuyorum 2 tane iş yeri var tek bi yerden 2 sinide izleyebileğim geçmişe bakabileceğim nasıl bir sistem almalıyım.

İnternet destekli cihazlar alıp bu şekilde kullanabilirsin çoğu kayıt cihazının özelliği kayıtları internet üzerinden izleteilmektedir ama bu şekilde fiyat biraz maliyetli çkabilir eğer iş yerleri birbirine yakınsa kablo çekerek veya link sistemleri ile görüntü aktararakda yapabilirsin yada ip kamera al

İşleri yakın deil sehir den sehire kablo cekme olayı yok yani :) ip kamera alırsam şimdi anlık izleye bilirim sanırım kayıt yapma özelliği olmuyacak ben hem anlık hemde eskiyi izlemek istiyorum önerebileğiniz cihazların marka ve modellerini yazarmısınız acaba.

bilgisayar ve dvr kart ile ben böyle kullanıyorum uzak masa üstü programı ile her ikiside elimin altında ve ister eski kayıtları izle ister vukaatsız kayıtları sil istediğin gibi tepe tepe kullan

Sn.aalbatros,her işyerine 1 adet DVR koyacaksınız.İnternetten istediğiniz yerden hem canlı hem kayıtlı eski görüntüleri izlersiniz.Alacağınız DVR nin network hızı iyi olmalı buna ve uzak izlem yazılımının iyi olmasına dikkat edin.Bazı ucuz DVR lerde uzak izleme çok yavaş olabiliyor.Ayrıca bazı DVR lerin uzak izleme programları çok zahmetli oluyor.Siz çevrenizde bir şeyler bakın isterseniz o zaman burada şu markayı buldum nasıldır diye sorun.İşinizi görecek onlarca marka var.Görmeyecekde onlarca marka var.Ben şimdi ne diye sizi herhangi bir markaya yönledireyim değilmi.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri