güvenlik kamerası teklif

thsn

Üye
maden döküm fabrikasına, döküm alanını izlemek için kamera sistemi kurulmak istenmektedir. İhtiyaçlar;

- döküm alanı için 3 kamera, kameralarda net görünmesi istenilen mesafe 30 metre ve dökümün alındığı alan fazla aydınlık değildir.
- 1 kamera görüş çok net olmadığı ( dumanlı bir alan ) bir yerde çalışacak, net görüş mesafesi 40 metre
- 2 kamera fabrikanın çatısında gün ışığında olacaklar ve istenilen net görüş mesafeleri 50-60 metre civarında
- 1 kamera güvenlik kulübesinde olacak
- bütün kameraların gece görüş özelliği olması istenmektedir
- kameraların görüntüleri kayıt edilecektir, ofisteki bilgisayarlardan ve uzaktan da izlenebilecektir
- 2 kameranın kayıt cihazına uzaklığı 50 metre
- 3 kamera 90 metre mesafede
- 2 kamera 150 metre mesafededir.
-bunların dışında gece görüş özelliği olan 1 kamera 30 metre mesafeden kayıt ihtiyacı olmaksızın bir ekran aracılığı ile izlenmek istenmek

teklif verebilecek arkadaşların dikkatine.

özel mesaj atabilirsiniz.

fabrıka nerde ? he birde ben yedi kamera saydım doğrumudur ?

doğrudur, fabrika kastamonuda.

ben ıstanbuldayım yakın olsaydı hallederdik yer uzak malesef

Merhabalar Fabrikaya güvenlik kamerası için teklif istemişsiniz eğer işinizi henüz çözemediyseniz olumlu cevap yazdığınız mesajı takriben 1 gün içerisinde size teklif gönderebiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar,

Teklif isteğiniz hala geçerli ise mail adresimize mail atmanız durumunda ilgili bir teklif hazırlayabiliriz..

İyi çalışmalar dileriz..

Moderatör tarafında düzenlendi:
sanırım çözüme ulasılmış geri dönulmedigine göre yer neresiydi bende merak ettim dogrusu kastamonuda

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri