Güç Kaynağı Yapmak İstiyorum

zaza1221

Üye
Arkadaşlar Ben Güç Kaynağı Yapmak İstiyorum.Acil Lazım.bunun özellikleri şöyle olsun:
0-50 V
0-50 A çalışan elinde güç kaynağı devre şeması olan veya bilen biri yardımcı olursa sevinirim ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Arkadaşlar şart değil yani bu özellikte tam olsun buna yakında olabilir.Teşekkürler...

akım ve gerilim aralığı çok büyük bulmakta sıkıntı yaşayabileceğin gibi kullanılacak devre elemanları da buna bağlı olarak pahalı olacaktır.

O önemli deil siz bana devre şemasını gönderinde

0-30V / 0-10A güç kaynaklarının fiyatı 600TL den başlıyor !

0-30V / 0-10A güç kaynaklarının fiyatı 600TL den başlıyor !
Ben hazır almıyacam kendim yapacam sadece devre kısmı bana yeterli yani ben dışardakiler hani kalıbın içinde falan ya işte ben öyle yapmıyacamki devre şemasını kurduktan sonra sadece o kart şekilde kullanacam.Yani çıplak yerde olmayacak ama sabit bir şeyin içinde olacak devamlı iletimde olacak

50 V 50 A .. istediğiniz gücün farkında mısınız ? Öyle basit bir şema ile olacak iş değil bu.
Ben gayet ne istediğimi biliyorum .Tabi ki de basit olmayacağını da biliyorum.Ben takıldığım yerlerde bu formda sorarım.Eyer Sizlerde Devre şeması varsa siz gönderin

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri