Güç Kaynağı Devre Şeması Arıyorum

nurgül

Üye
Merhaba Ben Elektrİk-elektronİk 2. Sinif ÖĞrencİsİyİm GÜÇ KaynaĞi Devre Şemasina İhtİyacim Var Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm.

elimde daha ayrıntılı bilgiler var bu yetersiz gelmezse

kolay gelsin

Ekli dosyalar

• f41.gif
    f41.gif
    11.6 KB · Görüntüleme: 666
Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeş geçen sene bize de çizdirdiler lazım ise hala bana mail at haberleşelim *****************

Ekleme:

kardeş yazmışım pardon nurgül ya bende var devrede var şemada ************* a mail at yardım edeyim

Bu mesaj en son "11 Kasım 2007" tarihinde "19:16:50" arasında MeSut. tarafından değiştirilmiştir.

1. Arka arkaya mesaj yazmak yerine son mesajınızı değiştir butonuyla düzenleyiniz.
2. Forumu sadece amacına uygun olarak kullanınız.

runje ,

Üyelerimize yardımcı olmak istiyorsanız devreleri foruma ekleyiniz. Forumumuz arkadaşlık sitesi değildir.

Bilgileriniz için teşekkür ederim ama piyasada bunun gibi onlarca devre var bunların içinde etkin olarak kulanabileceğimiz vede iyi bir akım çekebileceğimiz bir devre çıkarsak
Şimdiye kadar onlarca dever yaptım ama çoğu randımanlı çalışmadı
Teşekkürler

0-30ayarlanabilir +5v-5v,+12v,12v çıkışlı kısa devre korumalı ve 0v,5v,10v,20v,30v ac çıkışlı güç kaynagı devresi lazım yardımcı olursanız sevinirim

runje ,

Üyelerimize yardımcı olmak istiyorsanız devreleri foruma ekleyiniz. Forumumuz arkadaşlık sitesi değildir.

çok guzel bır cevap olmuş tebrıkler hanım meslektaşlar yardım ıstedığınde mail adresı almaya kalkışanlara çok guzel cevap

bu kitabın pdf olarak full warmı?

0-30ayarlanabilir +5v-5v,+12v,12v çıkışlı kısa devre korumalı ve 0v,5v,10v,20v,30v ac çıkışlı güç kaynagı devresi lazım yardımcı olursanız sevinirim

aynnn :S

kocaeli üniversitesinde makina mühendisliği okuyup mekatronik mühendisliğiyle çap yapıyorum.mekatronik bölümümde elektrik-elektronik dersinden hoccam ayarlı güç kaynağı yapmamızı istedi.ve benim elimdeki verilerim ve bilgim sıfır.ne alacağım, hangi sırayla işlemleri yapacağım bilmiyorum.yardım ederseniz çok sevinirim.her türlü bilgi yollayabilirsiniz....

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri