FP WİN Pro 6 Türkçe Kullanım Klavuzu

dincer_55

Üye
Arkadaşlar FP WİN Pro 6 türkçe kullanım klavuzu nerden bulabılırız.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bulaamazsın kimsede yardımcı olmuyor en iyisi panasonic plc ile uğraşmamak

Merhaba

Kimse yardımcı olmuyor derken benim size yardımcı olmak için gönderdiğim dosyaların yardımı olmadı mı?

Ne zaman bir soru sordunuz da cevabını alamadınız.

Bu şekilde konuşarak özellikle benim size yaptığım yardımlarımı hiçe saydığınızı anlıyorum ve ayrıca bu konuşmanız Özdisan da çalışan teknik desteğide karalamak anlamına geliyor.

Eğer yeni bir arkadaşımıza Panasonic plc de yardım alamazsın bu sebepten kullanma diyeceğinize bence siz kullanmaktan vazgeçin ve bizleri karalamayın.

Son düzenleme:
Arkadaşlar FP WİN Pro 6 türkçe kullanım klavuzu nerden bulabılırız.

Merhaba

Ekteki sunum türkçe olarak FPWINPRO yu anlatmaktadır.Faydası olacaktır.

Ayrıca ne yazik ki FPWINPRO nun türkçe kullanım klavuzu bulunmamaktadır.

Ama soracağın sorularda Özdisan firmasını arayacak olursan örnekleri ile birlikte teknik destek sana yardımcı olacaktır.

Ekli dosyalar

• fpwin pro training_tr.ppt.zip
    3.9 MB · Görüntüleme: 425

Sayın secretagent sizi kınıyorum panosonic tüm manuellerini sunmuş bu işleri yapan birisi olarak sözüm panosonic i manuellerden herkes cok rahat çalıştırılabilir.
Yerine görede çok kapsamlı bir PLC dir. Burası paylaşım platformu neticede ama yardımlarla program yazılıcaksan hiç yazmaya uğraşma bence!

amacım panasonic karalamak deil panasonic in nekadar iyi bir marka olduğunu bende biliyorum ama işte biraz sıkıntıya düşünce kendimi tutamadım herkezden özür dilerim...Sorunum panasonic le deil kendimle :) o yüzden k.bakmayın

amacım panasonic karalamak deil panasonic in nekadar iyi bir marka olduğunu bende biliyorum ama işte biraz sıkıntıya düşünce kendimi tutamadım herkezden özür dilerim...Sorunum panasonic le deil kendimle :) o yüzden k.bakmayın

Hocam sadece salim kafa ile çalışmak gerekli kafada bir sürü düşüncelerle işlemize gidiyoruz haliyle performans dönem dönem düşüyor; inanın bazen tek satır kod bile yazamıyor insan!

Merhaba Hasanzincir

Bu konuya göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

secretagent de yaptığı hatayı anlayarak özürünü diledi.Bu da onun erdemli bir insan olduğunu gösteriyor.Bir daha böyle bir hataya düşmeyeceğine inanıyorum.

Tekrar teşekkür eder, görevinizde başarılar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri